Wpis z mikrobloga

@LetMeStay: człowieniu... :)))
gdy ja wraz z kumplami wychodziłem po Wejściu Smoka(lata 80's) to nie ostał się ani jeden kosz na śmieci. mówię serio, wszystko #!$%@?. xD
co więcej, nawet odgłosy paszczą były niemal 1:1 z filmu.
ech, aż dziś czuję tą energię w sobie. xD
  • Odpowiedz
@dos_badass: w sumie fajnie pokazane jak patusiarsko było w Polsce xD. Rozwalaliscie śmietniki po filmie bo nie widzieliście w tym nic złego. Tymczasem dzisiejsze "stracone" pokolenie najwyżej rozwali coś w Fortnite i boomerzy płaczą jaka ta dzisiejsza młodzież jest zła xD
  • Odpowiedz
@dos_badass rozwalanie śmietników, to nie energia, tylko patola. Pewnie w wolnych chwilach jeździsz do lasu #!$%@?ć śmieci lub pralkę do rowu? #!$%@? pokolenie komuny (°°
  • Odpowiedz
  • 6
@LetMeStay to ma naukową nazwę: neurony lustrzane. Po wyjściu z filmu szpiegowskiego rozglądasz się na ulicy, czy nikt Cię nie śledzi, a po obejrzeniu F&F jeździsz szybciej
  • Odpowiedz
o jak się zesrali, że dzieciaki wyszli na dwór/pole/z piwnicy i rozrabiajo deptając kodeks Bushido. xD
pomijam, że żaden geniusz nie wyczytał czy ja rozjebywałem kosze, czy to może ci kumple.
ale niech tam, na zdrowie. sayonara. xD
  • Odpowiedz
  • 12
@dos_badass hehehe, teraz ciężko to zrozumieć. Doskonale pamiętam to o czym mówisz. Nie było wtedy patusiarstwa, bo cała rzeczywistość była jedną wielką patologią. A taki seans był, jakby to przełożyć na obecną nomenklaturę, czymś w stylu lekcji sztuk walki u trenera personalnego, którym był sam mistrz :)
  • Odpowiedz
@historiofil serio rozpaczacie po śmietnikach zniszczonych 40 lat temu? Zgłoście opa na policję w takim razie. Chcecie mu udowodnić że to głupie i patolskich? On to chyba wie.
To jaki szajs ktoś odwalał 40 lat temu na podwórku to ciekawy temat i zapewne wielu patosmarkaczom (mierząc dzisiejszą miarą) udało się wyjść na ludzi, a napewno mają już zupełnie inne myślenie. Nie widzę powodu by kogoś potępiać za to że jako dzieciak 40
  • Odpowiedz
@fafankulo nie rozpaczam nad śmietnikiem, krytykuję negatywne zachowanie. Jeśli przestaniemy krytykować zachowania niepożądane społecznie, to doprowadzimy do cichego przyzwolenia na takie zachowania.
  • Odpowiedz
@historiofil nie ma przyzwolenia dla takiego typu zachowań. W dzisiejszych czasach ludzie mają dużo większy szacunek dla wspólnego dobra a gówniaki nie są pozostawione samym sobie. Zdarzają się incydenty wandalizmu ale to patologia i nikt tego nie normalizuje
  • Odpowiedz