Wpis z mikrobloga

Nigdy nie rozumiałem dawania Drewniakowi sportowca roku. Taki młynarz ci podaje na pustaka, i cyk. Masz nagrodę.
Za co niby? Widać że gdyby nie drużyna, to drewniany by uja osiągnął. Dokładnie jak w #reprezentacja
Teraz co. Jeden sezon Kenea w Bayernie, i ma szansę zdetronizować drewniaka.
W #lekkoatletyka #tenis czy #zuzel jesteś cienki, to się nie liczysz. W #pilkanozna jak jesteś cienki to kto inny strzeli, a ty se możesz tańczyć #bahata i zgarniać kolejne miliony.
#drewnialdowski
#galamistrzowsportu
#mecz
  • 19
ale polaczki robaczki zawsze jadem będą płuc, bo nic tak nie boli jak sukces rodaka xD


@Kopyto96: ja tam jestem w stanie zrozumieć, że polacy są nim rozczarowani z powodu reprezentacji, zobacz taki ronaldo, on #!$%@?ł w reprezentacji jak #!$%@? żeby coś osiągnąć i często samotnie ciągnął ten zespół, a u nas co, wielki pan piłkarz se tylko chodzi do fajrantu i w sumie tyle, czasem tam coś #!$%@?, co i
  • 3
Za granicą Lewy uchodzi za jednego z najlepszych środkowych napastników XXI wieku, ale polaczki robaczki zawsze jadem będą płuc, bo nic tak nie boli jak sukces rodaka xD


@Kopyto96: mnie boli brak umiejętności czytania ze zrozumieniem, czemu dałeś świetny przykład.
Za granicą Lewy uchodzi za jednego z najlepszych środkowych napastników XXI wieku, ale polaczki robaczki zawsze jadem będą płuc, bo nic tak nie boli jak sukces rodaka xD


@Kopyto96: Dlatego Barcelona sprowadza Roque i kombinuje jak się pozbyć uwaga cytuję: "jednego z najlepszych środkowych napastników XXI wieku"

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
Przecież o tym Roque to za 3 lata w ogóle Europa pamiętać nie będzie


@Kopyto96: To dużo świadczy o Boberciku skoro sprowadzają jakiegoś randoma 17-letniego z dupy żeby zastąpił starego kulawego drewniaka xD
@dr2nk: Oni go nie sprowadzili w jego miejsce. Takich transferów jest mnóstwo w piłce. To, że sobie pozyskali młodego napastnika, to nic nie znaczy. Lewandowski jeśli odejdzie, to z pewnością zastąpi go ktoś lepszy.
@dr2nk: co dziwnego w tym, że pod koniec kariery będzie zastąpiony przez 17latka? Typie, Cristiano był całkiem niedawno odsuwany od składu i to słusznie. Czy to oznacza, że nie jest jednym z najlepszych piłkarzy w historii?
@Kopyto96 taka prawda. Tak trochę nie na temat, ale rozmawiałem dosłownie wczoraj z kumplem o Darskim z Behemotha. On UWIELBIANY wszędzie za granicą ale znajdą sie polaczki #!$%@?, co go będą tu cisnąć.
Fun fact: Behemoth swój najbliższy jakiś rocznicowy koncert zagra na Zachodzie a nie w Bolandii. Połowa tego narodu to śmiecie zwykłe.