Wpis z mikrobloga

Ta aplikacja to ściek na którym chyba nie da się nikogo wartościowego poznać. Większość kobiet które mają na tym konto ma zajebiscie wybujałe ego i oczekiwania dosłownie z kosmosu albo conajmniej z dupy wzięte. Same nie oferują nic xD Czy tak ciężko w tych czasach o kobietę która może mieć jakiekolwiek pasje(nie mówię tu o zainteresowaniu typu netflix,spotify,tiktok XDD) mieć w sobie trochę empatii i być po prostu normalną? A może z mężczyznami tez jest coś nie tak xD #tinder #zwiazki
  • 26
@LillXte: rozumiem aż za dobrze. I tak jak @majcius nie wiem po co ci pasje/zainteresowania dziewczyny. Podejrzewam że nie rozumiesz słowa "pasja", nie wiesz skąd pochodzi i wydaje ci się że np jazda rekreacyjna na rowerze to może być "pasja". No więc nie.
@LillXte łac. passio - cierpienie. W kontekście zamiłowań, pasja to działanie, dla którego jesteś w stanie poświęcić własny komfort do poziomu cierpienia. Leniwy jesteś.
@LillXte myślę że jest sporo kobiet z jakimiś zainteresowaniami tylko że to mogą być zainteresowania mało ciekawe dla faceta np. robienie paznokci czy makijażu to niby głupota ale to wymaga zmysłu estetyki, trochę wiedzy o fizjologii skóry i składów produktów jakie się nakłada ale też technika czy jakieś teorie kolorystyczne. Jest sporo kobiet co się interesują modą, makijażem, manicure albo czymś jak szydełkowanie, wyszywanie. Jest zdecydowanie mniej kobiet co się interesują czymś
@kosmita Ja jestem leniwy? Skoro wytknąłeś mi nie wiedzę i poprosiłem cie o wyjaśnienie i stwierdziłeś żebym wpisał sobie w Google to chyba to o byciu leniwym nie tyczy się mnie. Chyba ze twoje poczucie wyższości nade mną przez to ze znasz prawdziwą definicje słowa „pasja” nie pozwoliło ci podzielić się ze mną tą wiedzą. Niestety ale muszę cię zmartwić bo znałem pierwotne znawczynie tego słowa. Nie wiem czy tez wiesz ale
@LillXte: prosiłeś "oświeć mnie" żeby powiedzieć ci co to znaczy.

To jak krajanie przekręcają znaczenie obcych słów przestało mnie interesować, dziwić czy zaskakiwać. Nie czuję się zobligowany do stosowania lokalnych standardów jeśli wypaczają pierwotne znaczenie.

Post dotyczył zainteresowań i pasji dziewczyn... moim zdaniem sensowne jest szukać do życia osoby, która podziela myślenie w sprawach zasadniczych, dotyczących relacji i wspólnego codziennego życia. To już i tak spore wyzwanie, bo ludzie obecnie nie
@kosmita: hahah #!$%@? co za gość XDDD

wiesz jak wygląda w ogóle relacja z drugą osobą? jak masz fajna dupke to i "przy plejaku i piwku posiedzicie", z każdą moją partnerką miałem na tyle zajebisty luz, że mogliśmy sobie pograć na nintendo, a potem iść na kolacje, na mecz, co Ty chcesz, żeby Twoja panna była jakimś mistrzem olimpijskim, żebyś mógł jej kibicować i nadać waszej relacji czegoś niespotykanego?

plot twist:
co Ty chcesz, żeby Twoja panna była jakimś mistrzem olimpijskim


@majcius: uprawiała wyczynowo sport. Może kiedyś cyknę zdjęcie ścianki z medalami.

te mityczne pasje i zainteresowania to wymysł skrajnych polek i skrajnych wykopków


dokładnie tak samo myślę. Koło wuja latają mi zainteresowania dziewczyny. Patrzę na inne umiejętności i cechy.

gość, który panny nigdy za ręki nie trzymał będzie pisał "pomyliles dziewczyne z kolega" xDDD


idź grać w "plejaka i piwku posiedzieć"...