Wpis z mikrobloga

Cześć. Prosiłbym o plusa dla zasięgu. Po zobaczeniu wiele razy, jak dużą moc ma wykop, postanowiłem zrobić własne znalezisko na temat pewnego pośrednika ubezpieczeniowego, przez którego zostałem zwyczajnie (na tę chwilę) oszukany. Sprawa zaczęła się, kiedy Pan wyjechał z pod znaku stop i wymusił mi pierwszeństwo, a ja z racji, że nie chciałem uderzać w niego, odbiłem w betonowy most. Pan został ukarany mandatem karnym i sprawa została zakończona przez policję która orzekła jego winę, dodam tylko ze była to szkoda całkowita. Po wycenie przez rzeczoznawcę, kwota na jakieś 10 tysięcy, niewiele, ale jestem młody i to trochę nadszarpnęło mój budżet bo odrazu kupiłem nowe auto itp. Przez 2 miesiące ten pośrednik zwlekał z wydaniem decyzji, ciężko było o jakikolwiek kontakt z ich strony. Mailowy i telefoniczny również. Po tym długim czasie, stwierdzili że przyczyniłem się do tego wypadku tym, że moja prędkość po ich (niewiadomo jakich) ustaleniach była za duża, jest to dla mnie totalnie nielogiczne, jak oni mogą stawiać się nad policją która ewidentnie stwierdziła że sprawca jest tamten Pan, nic nie było na temat mojej prędkości, która de facto była przepisowa. Dostałem dużo pism od nich potem, w których nie przyjmują mojej reklamacji. Po wejściu w Google widoczne są tylko i wyłącznie 1* z komentarzami podobnymi do mojej spraw. Na ta chwilę mój adwokat działa w mojej sprawie, zostało złożone bodajże wezwanie do zapłaty, ale zawsze dodatkowo mogę opisać swoją sprawę na wykopie. Ubezpieczyciel sprawcy : SOGGESEUR. Ich pośrednik który się ze mną ,,kontaktował” ISON CARE. Prosiłbym o jakiś wykop effect, może przyspieszy to moja sprawę w jakiś sposób. Ewidentnie z ta firma jest coś nie tak i prawdopodobnie oszukuje ona ludzi. #wykopefekt #afera #pomocy #odszkodowanie #oszustwo
  • 3
  • 0
@miooo @powsinogaszszlaja ,,Fakt, że doszło do kolizji, koniecznie należy zgłosić do ubezpieczyciela sprawcy zdarzenia. Nie ma tutaj znaczenia, czy doszedłeś z nim do porozumienia i spisaliście oświadczenie, czy do kolizji wezwana została policja.