Wpis z mikrobloga

Bajo jajo,

Głosowanie w ćwierćfinale #perfumowemistrzostwa najlepszych PERFUMOWYCH PREMIER 2023 roku zakończyło się!

Do półfinału awansowały cztery najlepsze - Waszym zdaniem - zapachowe debiuty minionego roku. Głosowanie w tej fazie turnieju rozpoczyna się z chwilą publikacji tego wpisu i potrwa do jutra, do godziny 20:00. Oddać swój głos w dwóch półfinałowych parach można klikając TUTAJ!

A w ćwierćfinale:

- różnicą zaledwie jednego (!) głosu, Boss Bottled Elixir pokonuje Guerlain Habit Rouge Rouge Prive. Reprezentacja Guerlaina zmniejsza się jednak tylko o połowę, gdyż L'Homme Ideal Platine Prive, różnicą dwóch głosów wygrywa z Jubilation 40 i awansuje do półfinału.

- Zara Sunrise on the Red Sand Dunes kontynuuje zwycięską passę, wygrywając dziś ze Spicebomb Infrared EDP. W półfinale hitowy zapach od Zary zmierzy się z Bossem Bottled Elixir.

- najwięcej ćwierćfinałowych głosów zgromadził natomiast Jean Paul Gaultier Le Male Elixir i to on stanie w szranki ze wspomnianym wyżej Guerlain L'Homme Ideal Platine Prive.

#perfumy #heheszki
TetraHydroCanabinol - Bajo jajo,

Głosowanie w ćwierćfinale #perfumowemistrzostwa naj...

źródło: 8bhqgz

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@TetraHydroCanabinol: kto głosuje #!$%@? na tą zare? Przecież to jest tak słabe że zrobiłem z tego odświeżacz do kibla. Chyba głosują na to ludzie, którzy nigdy nie wąchali oryginału bo dam sobie jaja uciąć, że gdyby powąchali oryginał to wylaliby tą zare do kibla po 0.5 sekundy.
  • Odpowiedz