Wpis z mikrobloga

Czemu ruchanie innych posłanek to wada? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@badreligion66: bardziej wtopa wizerunkowa, poza tym, że oboje zdradzali małżonków, to sam wyjazd kiedy ludzie protestowali przed sejmem w środku zimy nie poprawiał odbioru oraz pamiętam konferencję gdzie Lubnauer próbuje tłumaczyć Petru, że to był wyjazd służbowy, a Pertu zaraz wchodzi i wprost mówi, że nie, jednak prywatny i ten wzrok Lubnauer gdy wyszło, że właśnie kłamała
@HetmanPolnyKoronny: Dokładnie. Sam nic do Petru nie mam, ale pamiętam tamten wyjazd, zdjęcie z wnętrza samolotu wałkowane w mediach i jak damsko-męskie spraway czy przejęzyczenia można było olać, tak potężną wtopą wizerunkową był czas kiedy to się działo - w trakcie zimowych protestów. Pamiętam, że sam się wtedy łapałem za głowę myśląc jak można było tak to #!$%@?ć. xd
Czemu ruchanie innych posłanek to wada?


@badreligion66: Może to że zdradzał żonę, i to już jako polityk przede wszystkim centro-prawicowy jest wtopą, a ten na dodatek jechał się wygrzać na Maderę, jako lider Nowoczesnej, jednej z partii opozycyjnej, w czasie protestów całej opozycji i grillowania PiSu. W konsekwencji czaisz że sama partia go za to #!$%@?ła? I dlatego teraz startował z Trzeciej Drogi? Gdzie trzon Nowoczesnej jest w KO. Jego partii
@Ranmus Wpadka Petru przy tym co #!$%@? PiS przez 8 lat to nic nie znaczący fakt


@badreligion66: W pełni się zgadzam. Pamiętaj, że napisałem to z perspektywy tamtych czasów, kiedy to jeszcze nikt nie wiedział do czego PiS będzie zdolny po objęciu władzy. Tęsknię za czasami kiedy to największego kalibru były takie wpadki jak ta z Petru. ( ͡° ͜ʖ ͡°)