Wpis z mikrobloga

tylko gotówka odkładana na droższą rzecz


@mati1990: I te dwie stówy rocznie to ci życie odmienią.

#!$%@?, za zeszły rok, poza belką już pobraną (czyli od KO i obligacji) będę miał równowartość dobrego wyjazdu do zapłaty, a ty zza dwie stówy robisz codzienny śmietnik na wykopie
@Filipterka25: jup, za 2 stówki mógłbym kupić jakiegoś białego kruka do kolekcji książek.

jesteś amebą technologiczną? czarnolistuj tagi i użytkowników, dzięki temu wykop się robi przyjemniejszy
jup, za stówki mógłbym kupić jakiegoś białego kruka do kolekcji książek.


@mati1990: Biały kruk za stówę? To chyba jakiś nowowydany.

czarnolistuj tagi i użytkowników, dzięki temu wykop się robi przyjemniejszy


@mati1990: Eksplorowanie twojej persony jest zbyt frapujące, bym mógł z tego zrezygnować.
@Filipterka25: niektórym 200 zł to życie ratuje.

Obejrzyj sobie np. Lombard. Ludzie zastawiają rzeczy bo do pierwszego im nie starczyło.

Czas zdjąć klapki z napisem TUSK - jak narazie NIC nie zrobił dla normalnego Polaka.

Aktualnie zachowuje się jak dziecko któremu zabrano łopatkę w piaskownicy i biega po osiedlu i się mści.
niektórym 200 zł to życie ratuje.


Obejrzyj sobie np. Lombard. Ludzie zastawiają rzeczy bo do pierwszego im nie starczyło.


@RTX4090: Jakby to ująć - raczej nie są tacy posiadaczami oszczędności na tyle dużych, by te 200 zeta w belce oddać.
Czas zdjąć klapki z napisem TUSK - jak narazie NIC nie zrobił dla normalnego Polaka.


@RTX4090: Ja dostałem 20% podwyżki, nie wiem jak ty ( ͡ ͜ʖ ͡)

A, i mam codzienny serial pt. "histeria prawactwa" - wyceniam to na dobre 500 zeta miesięcznie zysku.
@Filipterka25: Widać jak się znasz ! NIE DOSTAŁEŚ jeszcze żadnej podwyżki ponieważ budżet nie jest uchwalony.

Jak do 29 stycznia budżet zostanie złożony i podpisany to dopiero rusza machina wyliczania podwyżek.
NIE DOSTAŁEŚ jeszcze żadnej podwyżki ponieważ budżet nie jest uchwalony.


@RTX4090: Panu Tuskowi wierzę, plus - to jest od stycznia. Może nie wiesz, ale zmiana kwoty bazowej (tak, nawet jeżeli uchwalą po nowym roku) działa od 1 stycznia.
Jest matematyczna szansa że TUSK znowu poleci do Brukseli i tam zostanie (jak w 2015 roku).


@RTX4090: JEst jednakże realna szansa, że do następnych wyborów Kaczafi, Terlecki, Korwin i Ziober nie dożyją (starość trzy razy, a raz choróbsko), a Kamiński z Wąsikiem, Mejzą i Mateckim troszku posiedzą.