Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, co tu się odwala xD Takiego zbiorowego autyzmu wykopków to nie widziałem odkąd wychodki przeżywały, że Lewandowska ośmieliła się tańczyć bachate z jakimś typem. Spamujcie dzieciaczki więcej, dajcie ukojenie swoim nerwom. Pamietajcie wykop to siła wykop to moc! Rozmawiałem z Jego Ekscelencją Donaldem Tuskiem i osobiście zapewnił mnie, że jak liczba wpisów się podwoi to nie tylko wycofa się z programu, ale również obniży ustawowo ceny mieszkań i kawalerkę będziecie mogli kupić już za sto koła, oczywiście Euro xD
#nieruchomosci #mieszkanie #kredythipoteczny
  • 6
@Dusk_Forest77: to że tańczy z jakimś typem to akurat mniejszy problem.

Większy problem to jest kompletny brak szacunku do Roberta i świadomości tego jak dużo mi zawdzięcza ze swojego sukcesu (patrz jej wypowiedzi bodajże od Kuby Wojewódzkiego)
@iamjashin: Z brakiem szacunku do męża się zgadzam, z tym że mu tak rzekomo strasznie dużo zawdzięcza - nie...

Strasznie mnie wkurza to umniejszanie Lewandowskiej. Ile żon piłkarzy jest influencerkami z własnymi biznesami jak ona? Większość leży i pachnie, ewentualnie wychowuje dzieci - ona poza tym że jak się poznali z Robertem miała własną imponującą karierę sportową, którą poświęciła na rzecz kariery Roberta to ma też udaną karierę inflencerską oraz masę
@Pantegram: Ja nie twierdzę, że babce się biznes nie udał - ale bardzo duża część warunków do sukcesu jej biznesu zaistniała dzięki Robertowi.

Wiesz ile w miesiącu widzę dziewczyn na siłowni (trenerek), które potencjalnie mogłyby by być takimi Lewandowskimi? Tylko, że nie mają sławnego męża który pomógłby wypromować im markę, zapewnił finansowanie całego przedsięwziecia, kontakty przez managerów - a jak się całe przedsięwziecie nie powiedzie to nie ma problemu - bo