Wpis z mikrobloga

@xkamax_: akurat Kapela tu ma racje. Nie dość , że ma sie bić z kims przeszło 20 lat młodszym to jeszcze jest 30 kg róznicy wagi. Totalnie idiotyczne zestawienie.
  • Odpowiedz
  • 1
@XYZ91: i cisną mi jeszcze o moje doświadczenie, w sekundę mi odpisała na komentarz haha
No Kapela ma tu rację...ale jej spinanie dupy bo Natan nie chciał walki z czynszem mnie tu bawi ????
  • Odpowiedz
@xkamax_: Gość co jedzie całe życie na krzywy ryj i kręci jakieś walki, robota nie skalany w dodatku pasożyt i ta dupa która dopiero zaczyna życie napewno mają pojęcie. Dramat. W kiblu bym to spuścił.
  • Odpowiedz
@xkamax_: Ale kapela wie, że kontrakt na samej walce nie ma znaczenia? Że na konkretne walki się podpisuje aneksy? xD
I jak natan nie ma wagi w swoim aneksie, to Kapelan się może co najwyżej zesrać do Bezrąka, a nie Dziecka Indygo xD
  • Odpowiedz
@xkamax_: Już to widzę jak Natan godzi się na 50% xdd Gość ciągnie ostatnie trzy gale różnych federacji i dadzą mu 50% :D Żeby Kapela się nie zdziwił.
  • Odpowiedz
@XYZ91 no ty a Natan to jest #!$%@? doświadczony życiem, 20 lat na karku to nie przelewki xD

jaki tu jest kult Marconia ale chyba zaczynam kumać o co tu chodzi, może to przez fakt że w końcu znany "pan z telewizora" daje wykopkowi poczucie wpływu na to co się dzieje na konfach i w walkach, w końcu wykopek jest ważny, jest siłą, nagrodą i karą. elitą internetu xd

Marcoń powie
  • Odpowiedz
"pan z telewizora" daje wykopkowi poczucie wpływu na to co się dzieje na konfach i w walkach, w końcu wykopek jest ważny, jest siłą, nagrodą i karą. elitą internetu xd


@cpt_foley: przecież tu jest zawsze poruszenie jak się okaże że ktoś czyta wykop (a dlaczego czyta to było już milion razy tłumaczone)
  • Odpowiedz