Wpis z mikrobloga

Nawet się nie spodziewałem jak ten serial jest tak zajebisty!!!

Ten żenujący humor poniżej kabaretów, ale dzięki temu, że znajduje na Netflixie wzbudza wszechmocny zachwyt u wszystkich fajnopolaków dzielnie podążających za wszystkim co społecznie modne. Te słabe ojkofobiczne żarty, czy sceny, są doskonale wpasowują sie do osób zakompleksionych na tym punkcie pochodzenia z Polski, uwazajacych się za gorszych z tego powodu. A wszystko podlane nieco lewicowym sosem.

Tak więc co w nim takiego zajebistego?

A no wystarczy zapytać o stosunek drugiej osoby do serialu 1670 i wiadomo z kim od razu się ma doczynienia. To nigdy nie było tak proste ( ͡º ͜ʖ͡º)
Wszystkie lewicujące juleczki jakie znam są nim zachwycone. Tak samo z zakompleksionymi na tle narodowościowym, wszystkimi co myślą, że żyjemy w kraju najgorszego sortu. No i każdy fajnopolak podązajacy bezrefleksyjnie za modą społeczną pieje z zachwytu już tylko na sam temat tego słabego serialiku.

Dzięki tej produkcji można teraz jednym neutralnym pytaniem się tyle dowiedzieć o drugiej osobie! Z czego w niektórych przypadkach nawet nie trzeba bo sami polecają ten chłam.( ͡º ͜ʖ͡º).

#1670 #netflix #seriale #4konserwy #bekazlewactwa #polska
toniemojekonto1 - Nawet się nie spodziewałem jak ten serial jest tak zajebisty!!! 

T...

źródło: temp_file5636574414655184537

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
Te słabe ojkofobiczne żarty, czy sceny


@toniemojekonto1: Możesz podać jakiś przykład takiego żartu czy sceny? Obejrzałem ten serial i szczerze mówiąc nie dostrzegłem czegoś takiego.
  • Odpowiedz
@toniemojekonto1: Jak ktoś używa słowa "fajnopolak", to wiem, że mam do czynienia z debilem i dalej nie muszę czytać posta, dzięki, że szybko dałeś znać, to oszczędziłeś mi parę sekund z życia!
  • Odpowiedz
Jednym taki humor może się podobać, drugim nie,


@ekjrwhrkjew:

To działa w dwie strony. Skrytykuj ten serial, to cię zjedzą w internecie. Najlepsi są ci, co na fejsbuku piszą z dumą, że oni ten serial rozgryźli i tak naprawdę, to jest SATYRA na dzisiejsze czasy,

Technicznie wyborny. Dźwięk, scenografia na dobrym poziomie. Jednak ten humor jest na parsknięcie.
  • Odpowiedz
@toniemojekonto1: serial wcanie nie jest taki zły, a spodziewałem się ostrego krindżu i kabaretu. Spora część żartów przewidywalna i bohaterowie zerżnięci z innych seriali, ale całkiem nieźle mi się oglądało.

A no wystarczy zapytać o stosunek drugiej osoby do serialu 1670 i wiadomo z kim od razu się ma doczynienia.


Widzę, że działa to w dwie strony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@toniemojekonto1: serial obejrzałem, nie jest to wybitne dzieło ale ogólnie znośny, kilka razy śmiechnąłem. Z Twoim wpisem muszę się zgodzić. Największą fanką tego serialu jaką znam jest moja znajoma, wypisz wymaluj opis pasuje do Twojego postu. Ciągle gada o tym serialu, oglądała dwa razy żeby wyłapać wszystkie smaczki. Kaczyński to jej największy wróg, wstyd jej być Polką, za to Trzaskowski to jej wymarzony prezydent i zbawca narodu, pomimo że sama jeździ
  • Odpowiedz
@van-der-staas jak ktoś czuje zażenowanie to musi skonsultować się ze specjalistą bo to raczej wina jego życia. Ja nie czułem żadnego zażenowania, widziałem za to bardzo trafne satyry. Ale tak jak mówię, zależy jakie kto ma życie. Jak ktoś jest robotem w korpo to będzie zażenowany a nawet oburzony. Chyba.
  • Odpowiedz