Wpis z mikrobloga

Nawet się nie spodziewałem jak ten serial jest tak zajebisty!!!

Ten żenujący humor poniżej kabaretów, ale dzięki temu, że znajduje na Netflixie wzbudza wszechmocny zachwyt u wszystkich fajnopolaków dzielnie podążających za wszystkim co społecznie modne. Te słabe ojkofobiczne żarty, czy sceny, są doskonale wpasowują sie do osób zakompleksionych na tym punkcie pochodzenia z Polski, uwazajacych się za gorszych z tego powodu. A wszystko podlane nieco lewicowym sosem.

Tak więc co w nim takiego zajebistego?

A no wystarczy zapytać o stosunek drugiej osoby do serialu 1670 i wiadomo z kim od razu się ma doczynienia. To nigdy nie było tak proste ( ͡º ͜ʖ͡º)
Wszystkie lewicujące juleczki jakie znam są nim zachwycone. Tak samo z zakompleksionymi na tle narodowościowym, wszystkimi co myślą, że żyjemy w kraju najgorszego sortu. No i każdy fajnopolak podązajacy bezrefleksyjnie za modą społeczną pieje z zachwytu już tylko na sam temat tego słabego serialiku.

Dzięki tej produkcji można teraz jednym neutralnym pytaniem się tyle dowiedzieć o drugiej osobie! Z czego w niektórych przypadkach nawet nie trzeba bo sami polecają ten chłam.( ͡º ͜ʖ͡º).

#1670 #netflix #seriale #4konserwy #bekazlewactwa #polska
toniemojekonto1 - Nawet się nie spodziewałem jak ten serial jest tak zajebisty!!! 

T...

źródło: temp_file5636574414655184537

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@toniemojekonto1 ból dupy o ten serial jest taki jakby papieża polaka grał czarny xD Jednym taki humor może się podobać, drugim nie, ale w tym serialu nie ma nic o co można by się przyczepić w przeciwieństwie do innych produkcji netflixa xD
  • Odpowiedz
@toniemojekonto1: wow, ale żeby przykleić łatkę "netflixowego" temu serialowi, to trzeba mieć gwóźdź w mózgu albo po prostu tego serialu nie znać.

Ojkofobiczne żarty? Kogoś tu chyba sarmacka duma zabolała. Za dużo martyrologii w twoim życiu.

  • Odpowiedz
@toniemojekonto1: stary, podobie mnie się Twój sposób myślenia. Ociera się o wielki spryt. Bo to pytasz - a jak sam stwierdzasz, czasami nie musisz - kogoś o poczucie humoru, estetykę, poziom intelektualny i preferencje myślowe, a także o światopogląd i sposób postrzegania rzeczywistości. Powinien być taki filter w aplikacjach randkowych.
  • Odpowiedz
@toniemojekonto1: Ogólnie obejrzałem pół 1 odcinka tego serialu no i właśnie zamiast zachwytu to miałem podobne odczucia jak w tym poście. No takie nie wiem, na siłe wrzucone memy (i to dosyć już "przeruchane") wrzucone w średniowieczny klimat. Jakby, rozumiem że beka z papaja chociaż mi już się to znudziło dwa lata temu ale żarty o papaju można naprawde fajnie zrobić, a tu #!$%@? nazwiemy głównego bohatera Jan Paweł, przecież
  • Odpowiedz