Wpis z mikrobloga

Klawiatura mi się psuje i jak klikam "D" to od czasu do czasu pojawia się "DDD" czas zatem na NOWĄ i chciałbym was poprosić o jakieś rady i wskazówki ( ͡° ͜ʖ ͡°) polecicie mi coś fajnego i ładnego do 500 zł? Ważne, żeby pasowała do mojego stanowiska gamingowego, bo estetyka jest dla mnie istotna i żeby była cichsza niż ta obecna na blue switch bo żyć niektórzy nie mogą jak klikam.

#klawiaturamechaniczna #pcmasterrace #gry
Kostor95 - Klawiatura mi się psuje i jak klikam "D" to od czasu do czasu pojawia się ...

źródło: komputer2

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@BornToDie69 Oo, noo i można było tak od razu, że kwesta gustu. Mechaniki nie są do śmieci, tylko po prostu tobie nie odpowiadają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja posiadam właśnie dosyć cichą, ale oczywiście i tak głośniejsza niż membranowa. I również posiadam klawiaturkę low profile, bo lubię te laptopowe niskie klawiatury. Też oczywiście nie jest tak niska jak membranowa, ale to jest taki złoty środek jak dla mnie.
  • Odpowiedz
@BornToDie69: No to ja mam apex m800 jakieś 5-6 lat i problemy z często niedziałającym przyciskami ‚l’ o raz strzałka w prawo. Zajebista klawiatura ale chyba ich #!$%@? żeby to tak szybko przestało działać. Będę musiał z lutownica się bawić. Mam tez druga myszkę rival 500 w której są problemy z dwoma przyciskami i podobnie z lutownica będę musiał się bawić. Ergonomia przycisków w niej najlepsza z jaka się spotkałem te
  • Odpowiedz
@Kostor95: sprawdz sobie https://keychronpoland.com/ maja duzy wybor mozesz wziac hotswapa to jak znowu popsuje ci sie jeden klawisz to wymienisz sobie przelacznik a nie cala klawiature, a po drugie nie kupuj membranowej gamingowej bo maja funkcjonalnosc klawiatury za 50zl i cene mechanicznej przez to ze maja znaczek znanej firmy i nazywa sie gamingowa aok jak miales niebieskie to polecam brazowe sa w miare ciche i maja wyczuwalny skok jak w niebieskich.
  • Odpowiedz