Wpis z mikrobloga

@DartNorbe: No to o wiele przyjemniejsza robota, przypisujesz cukiereczki na depresję i tego typu pierdoły. Jak byłem w odwiedzinach raz w szpitalu, to też mnie niektórzy przerażali, chodzą jak zombie dosłownie ja bym był w stresie cały czas xD Jeszcze tak chodzą w kółko po korytarzu i tylko się gapią, przerażające uczucie.
@DartNorbe
Miras, moja różowa robi w DPS. Alzheimery, erotomani, młodzi ludzie zryci po wypadkach/narkotykach. Jak rozmawiamy i słyszę głosy tych pensjonariuszy, to włos się jeży. Jak zombie z horroru. Był też atak nożem na nocce. Ci starsi co rusz jakieś ataki choroby lub śmierć.
Trzymaj się tam w Choroszczy ( ͡º ͜ʖ͡º)
@DartNorbe: Albo stoją w drzwiach i przez framugę tylko głowę wystawiają i się gapią xDXD A to jeszcze podobno był odział tylko z łagodnymi przypadkami xD
No #!$%@? jak zombie które miałoby się na ciebie rzucić zaraz xD Ja nie wiem jak tam normlani ludzi mogą spać, w sensie chorzy ale z mniejszymi problemami xD
@DartNorbe zawsze chciałam wejść do środka i się przejść i zobaczyć to wszystko na własne oczy, ale niestety osoba z zewnątrz nie może sobie wejść ot tak na zamknięty
@DartNorbe: Spokojnie dasz radę, masz przecież wykop.pl ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W razie "W" udzielimy ci wsparcia, a jak cię tam uszkodzą to zorganizuje się jakąś zbiórkę:P