Wpis z mikrobloga

#mediaexpert
Na początku grudnia zepsuł mi się TV, a jako że miałem możliwość to chciałem wziąć sobie na raty. No to szukam jako pierwsze na allegro, niby są ale przed świętami jest taki młyn w kurierce więc wolałbym żeby odbioru osobisty więc padło na Media expert. Tv wybrany (Philips Ambilight najnowsza seria z miniLED) za 4k. Po ogarnięciu z gościem od strefy tv taką żółtą kartkę z wypisem co chcę wziąć (wziąłem sobie też rozszerzenie gwarancji na 4 lata) idę do działu sprzedaży. Pracownik od razu przestawia mi ofertę rat gdzie po spłaceniu kwota całkowita wynosi 5200 zamiast 4,500 ( już kiedyś dałem się #!$%@?ć więc jakbym nie dostał rat 0% to bym wyszedł z sklepu po prostu). Później po kilku zdaniach i moim wyperswadowaniu, że przyszedłem po raty 0 przedstawił mi ofertę 0% ale musiałbym coś dobrać jeszcze za 500 zl do tego no kalibrację XD
Ja już #!$%@? mówię że niech sobie weźmie te rozszerzoną gwarancję i przestawi znów ofertę. Po przeliczeniu wychodzi 4300. No to ja już do typa że albo daję raty 0 albo wychodzę bo na allegro mam tv od ręki ( nawet jakbym miał poczekac po świętach żeby na spokojnie dostać go) i dopiero za 4 próba dostałem to co chciałem XDD

Ja wiem że to nie wina pracownika ale trzeba zwiększać świadomość ludzi na temat praktyk takich sklepów, sieciówki powoli mają się coraz gorzej a Ci jeszcze chcą wciskać kity
  • 10
  • Odpowiedz
@Bobus23456: w mediaexpert jak chcesz raty 0% przez internet musisz wybrać opcję kuriera, inaczej kieruje do sklepu. Natomiast na miejscu zrobią wszystko by Ci tych rat 0 nie dać bo pracownik dostaje minusowe punkty do realizacji sprzedaży planów ratalnych...
  • Odpowiedz
@0caffe: to polecam poczytać opinie i porownać je z innymi producentami. Ja tego nie zrobiłem zbyt dokładnie przed zakupem dla rodzinki i pośrednio doświadczyłem kunsztu wykonawczego tejże marki. Serwis śmieszny, paski subpixeli, a 2 dni po gwarancji padło zasilanie. Ostateczny magik płyty głównej w 6 miechów po naprawie poza serwisowej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@sezamki u każdego producenta niezależnie co produkuje są lepsze i gorsze produkty i zawsze się trafi jakas negatywna opinia, a jak chcesz wybrać najlepszą rzecz jaką możesz to research zajmuje masę czasu a często i tak nie kupujesz nic albo kupujesz cokolwiek, wiem bo przerabiałem to ze smartfonami i na końcu wziąłem budżetowego Samsunga za kilka stów xD
  • Odpowiedz