Wpis z mikrobloga

Sprzedaję szafę na #olx
O ludziach, którzy trują tyłek pytając, czy aktualne, po czym zapada wieczna cisza, nie chce mi się nawet mówić.
Właśnie zadzwonił pan upewniając się, czy szafa ma na pewno takie wymiary, jakie podałam, bo on potrzebuje 15 cm krótszą. Po tonie głosu wnioskuję, że oczekiwał, że ja temu problemowi zaradzę, nie wiem, może utnę jej z boczku trochę.
I tak drogie dzieci, całkiem dobre meble lądują na śmietniku. ¯\(ツ)/¯
#problemypierwszegoswiata
  • 7
https://pastebin.com/JgX1gUG4 poczytaj, to nie sa sciemy...
w koncu ktos kupi nie podejmuj radykalnych decyzji, ja raz klocek lego wywalilem bo smiecio-zjeb (pewnie glosowal po raz trzeci na pis) chcial bym mu wyslal za darmo, taki klocek ktory komus mogl peknac i by uzyl, wystawilem za darmo. No i ten klocek wywalilem bo debili nie sieja, sami sie rodza.
@Wredna_pomarancza przerabialem to samo . Pomyślałem dobra szafa niech ktoś ma za darmo . A tu zdziwo , pytania typu czy szafa jest w stanie fabrycznym bo ku się nie opłaca czasu marnować . Czy mam może więcej szczegółowych zdjęć . Czy może mam jakiś transport i czy pomogę znieść . Oddaje za friko w dobry@ stanie a tu milion poje ban problemów i pytań . Rano szafa na smietniku
@Wredna_pomarancza: Jak nie mieszkasz w jakimś #!$%@? dolnym, to o wiele lepszym sposobem jest poszukanie grupy facebookowej typu "śmieciarka jedzie szczecin", gdzie ludzie wystawiają do odbioru osobistego wszelakie rzeczy za free. Ja tak pozbywam się każdej niepotrzebnej rzeczy, z którą nie chce mi się bawić. Zawsze po kilku minutach od wystawienia zgłaszają się osoby, że odbiorą choćby za godzinę. Bez zbędnego dopytywania. Jakbym miał na OLX takie rzeczy wystawiać, to bym
@Wredna_pomarancza: to tylko pokazuje jak tępe jest społeczeństwo i jak bardzo nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Numeru telefonu już od 2 lat nie podaję, bo to strata czasu i zawracanie dupy. Jak widzę wiadomość z tępym pytaniem, to zwyczajnie ignoruję. Każdy przedmiot znajdzie kupca, tylko na to potrzeba czasu.