Wpis z mikrobloga

Czyli co?
Każdy kto nie posiada własnego kąta i nie zapakował się po same kule w BK2% został wylaszczony?
Ludzie którzy mieli czelność coś osiągnąć, których aspirację sięgały dalej niż po puszkę harnasia, zostali wydymani bez mydła.
Dla nich landlord szykuję już Aneks uwzględniający zarówno nową beke jak i 600 zł dopłaty do najmu xDDD, a jak któremuś zamarzy się własny kąt to krzyżyk na drogę przy rynkowej racie, no chyba że to kawalerka do generalnego remontu na Bałutach.
Press f to pay respect.
#nieruchomosci #kredythipoteczny #kredyt2procent
  • 21
@Wraczek Opowiadasz jakbyś niewiadomo co w życiu osiągnął i przez to nie był w stanie kupić mieszkania, a ostateczną przeszkodą przed zrealizowaniem tego jest, że nie dostaniesz dofinansowania 1k PLN miesięcznie? Ponownie pytam - co to za niesamowite osiągnięcia, że tak wyśmiewasz wszystkich dookoła, a sam nie jesteś w stanie uzbierać nieco kasy i pójść do banku?
  • 4
@JC97: Gdzie ja napisałem że osiągnąłem niewiadomo co? Załapałem się na pierwszą beke więc sztos. Chodzi mi o to, że cały czas równa się w dół. Dlaczego ktoś kto się uczył i godnie zarabia ma płacić wyższą ratę od mietka z produkcji? Został więc w pewnym stopniu ukarany za swoją zaradność, no bo jak inaczej to nazwać. Mógł walić browary, nie rozwijać się, osiąść na laurach za niewiele ponad najniższą i
@Wraczek właśnie czytam o nowym programie rządowym i wieku singla 35 lat a w zasadzie "single którzy nie ukończyli 35 lat". 35 urodziny mam w lipcu więc się nie zalapie nawet na te marne 200 tysięcy rządowe. Chyba że w ustawie będzie zapis że do końca trwania 35 roku życia ale to już moja nadinterpretacja i myślenie życzeniowe ( ͡° ʖ̯ ͡°)
ale co Ty kupisz za 700k? 3pokoje xd gdzie Ty miejsce na posiadanie dzieci #!$%@? ale wy odklejeni jesteście xd


@FreeRiderr: nie no xd to już tylko i wyłącznie wygoda dzisiejszych czasów. Co ty myślisz, że w wielkiej płycie ludzie mieli 100m2 XD? Po prostu obecnie staliśmy się wyjątkowo wygodni i taka prawda. W wielkiej płycie mieszkania mają głownie po 45-55m2 a ludzie mieli dzieci i to czasami były duże rodziny.
@mlodygusta no tylko przed bk2 akurat zacząłem się juz łapać ba normalny kredyt który mi to umożliwiał a miesiąc później weszła bk2% i juz #!$%@?, pomarzyć mogę o 4 pokojach w normalnej lokalizacji xd
@NieBendePrasowac: Mam na myśli 15k już finalnie do ręki ;) Czyli to było liczone w kontekście BK? Ja jako singiel, ale już na zwykły kredyt nie dobiłem do 700k. Z tego co usłyszałem, nie brano pod uwagę pełnej kwoty, a wyliczono substytut który był użyty przy określeniu zdolności. Co bank to metoda.