Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka #popaswpieprz #raportzakcji

@soundboy dokładnie, byłem 2 razy na kilka miesięcy ze względu na pogodę, i to w zasadzie jedyny plus(chociaż ja jestem zepsuty przez zamordyzm europejski) i lubię gdy jest czysto, są normalne drogi i nie martwię się że mnie potrąci pijany turysta na skuterku xd oni myślą że zarobią na kamerach gdzie oni są 3x bardziej cwani od nich xd na turystach? Kto normalny wyjeżdżając na 2 tygodnie wakacji będzie szukał polskiej restauracji bo się stęsknił za kiełbasą czy bigosem.. xD

@Barnabs

Ten tag to kopalnia memów i złota. Wpis powyższy mi to uprzytomnił. Mamy grupę Polaków, w kraju III świata, w mieście znanym z tego ze jest tam świątynia. Nie ma tam nic turystycznego. Plaże są daaaleeeko. Goście powołują się na łatwość prowadzenia biznesu, w związku z tym - żadnego nie prowadzą.
Podejmowali próby, a jak. Sprzedawanie żuru (xD) khmerom za 5% ich wynagrodzenia miesięcznego, które o ile w ogóle mają, najczęściej żywią nim całą rodzinę.
Każdy jeden to osobna historia i każda śmieszniejsza od poprzedniej.
Nikt, komu nie grozi w Polsce czy UE, czy cywilizacji kara pozbawienia wolności nie powinen tam jechać. A jednak pojechali (muminy i kamrdynerowie). Lucjan tam jest, bo musi gdzies byc a nie moze w Chinach, zresztą on jedyny sobie radzi na jakichs lewych interesach. Może ma jakąś spółkę w PL i se elegancko VAT wyłudza? Nie wiem, choć zgaduję. Gapa wbrew temu jak się zarzeka, że płaci alimenty na córkę w PL szanse są nikłe. Wszyscy w kraju są tak spaleni, że nikt nie przyjeżdża do nich od lat, sami rodziny nie odwiedzają i o niej nie wspominają, a sprzedają swoją prywatność za adsense robiąc dailyvlogi.

Adamie Lucjanie Machaju, cieszę się, że ściągnąłeś element i idiotów do tego kraju, o którym w moim dzieciństwie się mówiło w żartach gorzej niż o Mongolii (mongolia wiadomo - smieszna nazwa, dzieci nie kumały ocb).

Łysy: lat 46, jawny majątek 0,00
Gapa: lat 49, jawny majątek - ~
Muminy: lat 50+/syn 24, majątek roztrwoniony w tym wieku w 3 m-ce, wracają do Europy (żadnego majątku trwałego)
Kamerdynerzy: ehhh.. odpuszczę :D
Re: xD

Opowiedzcie to komuś kto nie śledzi uniwersum - nikt nie uwierzy w te abstrakcje :D
  • 27
  • Odpowiedz
@lskx dokładnie jest jak piszesz, ale mimo wszystko tych muminów szkoda, całe życie pracować, żyć na jako takim poziomie, gdzie sami chwalili się że jakiś w miare nowy samochód kupili, jasne żaden wyznacznik ale dla niektórych może być xd i dali się omamić dwóm osobnik z nadzieją na luźne życie bez podatków xd spieniezyli co się dało i wyjechali i wrócą prędzej czy później zaczynając tak naprawdę od zera
  • Odpowiedz
@Nusantara: Aha, w takim razie gratuluje i życzę kolejnych sukcesów.
A co do tematu Kambodży, jest tam grupa chłopaków którym dobrze idzie biznes i nie narzekają. Z tego co mówią to nie jest tak żle jak opisałeś wcześniej.
  • Odpowiedz