Wpis z mikrobloga

Nikt was tak nie wyruchał jak was teraz wyruchają. Fallus karakana był mikrusem w porównaniu do fallusa obecnej wygłodniałej przez 8 lat hordy.

Siepacze już pracują nad zapychaniem kieszeni swojej nomenklatury oligarchicznej i feudalnej w samorządach. A Kowalskiego ? Wydymamy bez gumy. Stosunkiem przerywanym na przecieranie łez ze szczęścia.

Pisałem wam, że nie będzie mieszkań komunalnych. Będzie za to lgbt, aborcja i futrowanie klik feudalnych dopłatami do wynajmu, co by im kosmiczne wojenne ROE przypadkiem nie spadło wraz z wyjeżdżającymi ukrami...
Futrowanko dewów też będzie, a co...
800+ zostało, dług dodatkowe +35 mld, wyruchanie akcjonariuszy Orlenu, 13/14 emeryturka, 600+, Deweloper+
Odpalono kreacje pieniądze na dopalaczu...
Druga fala inflacji nadchodzi...

NO POWIEDZ SYNEK KTO TYLE DOŁ ... NO KTO TYLE DOŁ ...

#gielda #gielda #patologiazmiasta #bekazlewactwa #bekazpo #nieruchomosci #gospodarka #ekonomia
wuwuzela1 - Nikt was tak nie wyruchał jak was teraz wyruchają. Fallus karakana był mi...

źródło: 1-bieda-zmiana-ustroju-1-cb85048,2,0

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
Pisowcy to nie ludzie.


@Vateusz23: Cudowną retorykę macie.
Nie powstydziliby się jej naziści.

Jakby te wszelkie NGO-sy od "monitorowania" nienawiści nie były w waszych rękach to mógłbyś już czekać na wezwanie do sądu.
  • Odpowiedz
Pisałem wam, że nie będzie mieszkań komunalnych. Będzie za to lgbt, aborcja i futrowanie klik feudalnych dopłatami do wynajmu, co by im kosmiczne wojenne ROE przypadkiem nie spadło wraz z wyjeżdżającymi ukrami...


@wuwuzela1: no to w czym problem? Jak taki lewak jak ja na tym zarabiam, to przeciez prawicowi biznesmeni chyba też
  • Odpowiedz