Wpis z mikrobloga

Ehhhh, ja tylko kciałem by spróbowała ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Co robię nie tak? Przegryw #przegiolemco

Czy któraś z pieknych Pań, lub Panów [nie wybrzydzam już teraz ( ͡° ʖ̯ ͡°) ] chciała spróbować moje żelki? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Mam tyle kilogramów żelków malinek do rozdania a dalej nic ( ͡° ʖ̯ ͡°)

OGŁOSZENIE NAGRÓD W KONKURSIE WYKOPAKI
Swoją drogą, pamiętajcie konkurs dla #wykopaka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No więcej paczek już się raczej nie pojawi, więc zgodnie z zasadami, które zostały w tym roku ustanowione. Te 5 kg żelków, które mogą być też tymi ze zdjęcia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oficjalnie wygrywa @Limonene ze swoim postem, który zdobył 179 plusów [dane na dzień 03.01]. Jako, że udostępniła post przed ogłoszeniem konkursu, zgodnie z zasadami jej post też się wlicza, mimo, że nie miała możliwości oznaczyć #gusto

Szczęściara przy okazji zrobiła prezent tej osobie, która ją obdarowała - więc oprócz @Limonene nagrodę w postaci 5 kg wybranych samodzielnie żelków wygrywa także @rumapark ( )
Wygrywacie po 5kg. Wystarczy dodać je do koszyka, ustawić płatność ,,przelewem tradycyjnym", wybrać paczkomat oraz dać mi numer zamówienia na priv, a my już Wam grzecznie wyślemy paczkę prosto do najbliższego paczkomatu, co by Wam łatwiej było wnieść tę nagrodę do domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dodatkowo szybko tutaj poinformuję, że jeszcze w ramach małego prezentu angrodzimy 4 osoby, po 2 kubeczki żelków Gusto, ale o tym będę informować w nadchodzących dniach ()

Gratulacje dla wygranych!
Jeśli któreś z Waszej dwójki zdecyduje się nie przyjąć nagrody, możecie oddać swoją nagrodę jednemu z biorących udział w Wykopace ( ) Zgodnie z Waszą wolą :)
Kwasny_konfident - Ehhhh, ja tylko kciałem by spróbowała ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Co robię nie ta...

źródło: ehhhh, zawsze jak probuje

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@rumapark: No ja myślę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zjedzenie wszystkiego samodzielnie [w krótkim czasie] wiązałoby się z ryzykiem, że już nie dożyjesz kolejnej wykopaki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Zdrówka!
  • Odpowiedz
@Limonene: W teorii możemy jeszcze trochę poczekać, byle nie przeciągać pół roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tylko w sumie ważna uwaga, że nie wiem kiedy konkretnie kwaśne żelki wrócą :/
Co do ,,limitowanych" nadżelek, też aktualnie nie jestem w temacie
Więc może być tak że ogólnie trochę poczekasz
  • Odpowiedz