Wpis z mikrobloga

#wykopaka od @rumapark? Jak najbardziej polecam!
Paczka przyszła do mnie w sobotę, ale przyszli do mnie goście, potem ja musiałam wyjść z domu, jakieś bezsensowne interakcje społeczne mnie powstrzymywały przez 24 godziny przed otworzeniem prezentów :/
Ale w końcu się udało! Szczerze mówiąc jak zobaczyłam karton, to pomyślałam "pewnie po prostu wziął losowy karton z domu, ale w sumie fajnie by było dostać taki garnek", po czym otwieram karton, a on tam w środku na mnie czeka! ʕʔ Naprawdę bardzo się cieszę z tego szybkowaru i już nie mogę się doczekać, żeby go wypróbować — kiedyś miałam już jeden, ale jakiś taki bylejaki i mi wybuchł, a ten widzę, że ma dobre zabezpieczenia. Pomysłów na obiady mi nie zabraknie do końca roku xD
Wszystko było pięknie zapakowane, tak że miałam wielką radochę z odpakowywania każdej małej paczuszki.
Zostałam wręcz zasypana słodyczami, widać duże napracowanko w szukaniu wszystkiego, co mogę jeść, ze względu na moje uczulenie na kakao :D
Oprócz tego fiszki i herbatka do popijania przy nauce.
Baardzo, bardzo dziękuję mojemu Mikołajowi wykopowemu, bardzo się cieszę z prezentów, oprócz samej paczki jestem bardzo zadowolona, że odebrałam ją jako bodajże druga osoba w tej edycji, co było dodatkowym prezentem dla mojej wrodzonej niecierpliwości xD
Tak że podsumowując — bardzo się cieszę, że jednak zdecydowałam się wziąć udział w tegorocznej edycji, wylosował mnie super mireczek, dziękuję chyba po raz pięćdziesiąty i życzę wszystkiego dobrego w nadchodzącym Nowym Roku (ʘʘ)
#pokapake
PS. Jako rasowy stalker odnalazłam przed wysłaniem kto robi mi paczkę, a gdy dostałam powiadomienie o przesyłce to byłam już na 100% pewna xD
Limonene - #wykopaka od @rumapark? Jak najbardziej polecam!
Paczka przyszła do mnie w...

źródło: IMG_6447

Pobierz
  • 26
@Limonene: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W klasie znam ludzi, na wykopace jest tylko nick na wykopie oraz wpisy/komentarze widocznie publicznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie mam pojęcia jak w klasie miałbym wystalkować kto robi mi prezent (poza odrzuceniem kilku możliwych), a tym bardziej na wykopace, gdzie tych ludzie w kategorii jest pewnie ponad 100. Chyba, że Białek wysyła Ci info z wykresami kto
najpierw się dziwisz ze nie wiadomo kto komu robi pakę, a teraz że wiadomo? XD


@Limonene: po kolei - rok, dwa lata temu jak czytałem wpisy związane z wykopaką, widziałem że we wpisach chwalących paczkę prawie zawsze był nick osoby obdarowującej - z tego względu uznawałem, że wiadomo, kto kupuje mi prezent (od początku albo na pewnym etapie np. po wysłaniu).

Teraz widzę, że jednak nie wiadomo, kto mi kupuje prezent,
  • 1
@NieBendePrasowac: ogólnie mój nadawca się i tak podpisał, podejrzewam że jestem wyjątkiem w tym stalkowaniu, bo jednak zdecydowana większość się podpisuje. Raczej rzadko da się tak odgadnąć xd
Ja miałam dwie wskazówki, mój nadawca wspomniał gdzieś w komentarzu że jego odbiorca ma uczulenie, a jak dodał wpis, że właśnie wrzucił paczkę do paczkomatu to dostałam powiadomienie że paka do mnie idzie xd