Wpis z mikrobloga

#blackpill #redpill #bluepill #podrywajzwykopem
Che Guevara - chad czy normie? Przypominam, źe miał 175 cm. Z drugiej strony - miał tabun lasek, dzieci chyba z trzema, nawet nawinęła się jedna która dla niego poszła i w Boliwii zginęli na ekspedycji co było raczej nietypowe dla kobiet w tamtych czasach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
AmericanDiary - #blackpill #redpill #bluepill #podrywajzwykopem
Che Guevara - chad cz...

źródło: IMG_8039

Pobierz

Jak oceniasz Ernesto Comandante

  • Chad 62.5% (45)
  • Normie 37.5% (27)

Oddanych głosów: 72

  • 13
@AmericanDiary: To klasyczny przykład Normika, który dzięki statusowi i charakterowi awansował na chadlite ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Większość ludzi wyżej- biznesmeni, politycy itd. Są totalnymi normikami z wyglądu, którzy bez statusu mieliby ciężko na rynku matrymonialnym, ale też nie są skreśleni przez kobiety i są opcją B.

Pooglądajcie sobie na yt wywiady z biznesmenami w bentleyu - tam dosłownie nikt nie jest mitycznym Chadem 10/10, tylko większość
@PanHaroldHe: a zgadzam się, tzn uważam że Che miał dobre rysy (hunter eyes, szczęka ok, wzrost jak na tamte czasy wysoki, dobrze zbudowany, bez zakoli) co podbiło jego „legendę” (jak już ustaliliśmy - wiele osób sobie go tatuuje, ma zwolenników a jego zdjęcie jest ikoniczne bo był ładny, ot co). Ale nie o wyglądzie chciałem pisać, tylko chciałem dodać, że z tego co o nim zbadałem to był bardzo dynamiczny, ciągle