Wpis z mikrobloga

Czy fani Jurija mają go za jakiegoś nieskazitelnego bożka żeby bronić tego co odјebał przed wyborami z bilbordami na których "sepsa" była napisana małym druczkiem i to kolorem wtapiającym się w tło? Może i bym uznał to za zabawne, bo w podobnym stylu jak "przeprosiny" Leppera, gdyby nie fakt że ta de facto kampanię polityczną została sfinansowana z pieniędzy które ludzie wpłacali na ratowanie dzieci.
https://wykop.pl/link/7322047/owsiak-wraca-do-tvp

#wosp #owsiak
Fennrir - Czy fani Jurija mają go za jakiegoś nieskazitelnego bożka żeby bronić tego ...

źródło: 000HR7CS73U0F6LJ-C429

Pobierz
  • 34
  • 47
@Kryspin013:
Tyle że w 2021 to te plakaty się pojawiły - jak widać na zdjęciu - w okresie zimowym, tuż przed finałem, a nie na jesień, nie ma też napisu "pokonamy to zło". Zresztą to było raptem 2 lata wcześniej, Owsiak już wtedy mógł wpaść na pomysł tej kampanii i zrobić podobne w 2021 roku jako dupochron.

@Gieremek:
Nie rżnij głupa, dopisek o sepsie wstawiono tak żeby był jak najmniej
Fennrir - @Kryspin013:
Tyle że w 2021 to te plakaty się pojawiły - jak widać na zdjęc...

źródło: 44371617_1906217023006567_2041880027213070336_n

Pobierz
@Kryspin013: aha, dlatego ostatni baner ma napisy o wiele mniejsze, prawie nieczytelne, a te normalnego rozmiaru są innym odcieniem koloru tła. Nie wiem czy robisz fikoła na zlecenie, czy serio wierzysz w to co piszesz, ale po co? Przecież każdy wie jaki był cel tych banerów. Nigdy nie uważałem cię za zbyt bystrego, ale chociaż byś się starał pozory jakieś zachować.
@Kryspin013:

Tyle że w 2021 roku to te plakaty się pojawiły - jak widać na zdjęciu - w okresie zimowym, tuż przed finałem, a nie na jesień, nie masz też napisu "pokonamy to zło"


@Fennrir: Przecież tego było więcej w poprzednich latach. Plakat praktycznie jest z szablonu.

@Kryspin013: aha, dlatego ostatni baner ma napisy o wiele mniejsze, prawie nieczytelne, a te normalnego rozmiaru są innym odcieniem koloru tła.


@
Kryspin013 - >@Kryspin013:
Tyle że w 2021 roku to te plakaty się pojawiły - jak widać...

źródło: bilbord_WOSP

Pobierz
@Kryspin013: tam miernoto - widziałem te bilboardy na żywo. Nie mieszkam w lesie.

Nigdzie tych plakatów nie krytykowalem, nawet uważałem, że należy się PiS za ich billboardową propagandę z ostatnich lat. Ale żeby robić takie fikoły i udawać, że organizacja otwarcie popierająca konkretną opcję polityczną przed wyborami przeprojektowuje banery w taki sposób nie robi tego z premedytacją to trzeba być dzbanem twojego pokroju.

No i bez zaskoczenia - zawsze wyzywacie od
Nigdzie tych plakatów nie krytykowalem, nawet uważałem, że należy się PiS za ich billboardową propagandę z ostatnich lat.


@USSCallisto: typie, dosłownie złapałeś ból dupy w tym wpisie o te plakaty xD

Ale żeby robić takie fikoły i udawać, że organizacja otwarcie popierająca konkretną opcję polityczną przed wyborami przeprojektowuje banery w taki sposób nie robi tego z premedytacją to trzeba być dzbanem twojego pokroju.

No i bez zaskoczenia - zawsze wyzywacie od
@Fennrir: PiS: kłamliwie atakuje WOŚP przez 8 lat swojej kadencji, bojkotuje, cenzuruje - wszystko cacy.
WOŚP: przed najważniejszymi wyborami wykupuje trochę niejednoznacznych bilbordów, którymi próbuje zachęcić ludzi do głosowania - NO WYZNAWCY JURIJA PRZECIEŻ SOM OBURZENI, BO KUPIŁ BILBORDY ZAMIAST NA DZIECI DAĆ.

Żeby to chodziło o coś innego niż PiS to ja bym się może zgodził ale #!$%@? XD.
  • 3
na co ten plakat realnie wpłynął?

@Kryspin013:
Możliwe na coś wpłynął bo PiS już nie rządzi

Czy WOŚP nie może się udzielać politycznie

@Kryspin013:
Jest wolność słowa, ale to już będzie miało wpływ na to jak tę inicjatywę będą odbierać Polacy. Jako fundacji zbierającej na leczenie to raczej powinno zależeć na byciu apolityczną inicjatywą i krytyka władz się powinna odbywać co najwyżej wyłącznie w kontekście służby zdrowia i nic ponad
  • 6
Przecież tego było więcej w poprzednich latach. Plakat praktycznie jest z szablonu.

@Kryspin013: @To_ja_moze_pozamiatam
Z dupy a nie z szablonu. Wypіerdalać z tym gaslightingiem o rzekomej szurii, jak ktoś chce to może sobie przejrzeć jak wyglądały plakaty WOŚPu z ostatnich 10 lat, poświęciłem pół godziny na ich wyszukiwanie
2013
2014
2015
2016
2017
2018 - załączyłem niżej bo linki z FB wygasają
2019
2020
2021 - był wrzucony wyżej
2022

Tylko
Fennrir - >Przecież tego było więcej w poprzednich latach. Plakat praktycznie jest z ...

źródło: 26167814_10154989878617414_4187601328971780857_n

Pobierz
@Fennrir: Czyli odnośnie plakatu 2021 to nie masz wytłumaczenia tylko coś tam sobie dopowiadasz pod tezę (jak szur :P)
Po 2 wklejasz plakaty promujące finał sam sobie a nie te plakaty "dodatkowe" które pojawiają się w różnych porach roku- nie koniecznie przed samym finałem.
Porównujesz 2 różne rzeczy. My mówimy o czymś innym. Tu masz plakat z tegorocznego finału.

Tu masz to samo hasło z 2020
https://www.wosp.org.pl/aktualnosci/fundacja-wosp-kupi-lozka-dla-oddzialow-covid-19
Dawaj- co usprawiedliwia używanie
Tojamoze_pozamiatam - @Fennrir: Czyli odnośnie plakatu 2021 to nie masz wytłumaczenia...

źródło: ddload

Pobierz
Jako fundacji zbierającej na leczenie to raczej powinno zależeć na byciu apolityczną inicjatywą


@Fennrir: ale dlaczego skoro PiS zsam poszedł na otwartą wojnę z WOŚP wiele lat temu?

@Kryspin013:

Możliwe na coś wpłynął bo PiS już nie rządzi


I znaczący udział miał w tym WOŚP, a nie to jak PiS #!$%@?ł Polaków. Ma sens xD

@missioncritical:

Nie żeby coś, ale kilkanaście lat temu to jakoś PiSowcy nie mieli problemu