Wpis z mikrobloga

Czy fani Jurija mają go za jakiegoś nieskazitelnego bożka żeby bronić tego co odјebał przed wyborami z bilbordami na których "sepsa" była napisana małym druczkiem i to kolorem wtapiającym się w tło? Może i bym uznał to za zabawne, bo w podobnym stylu jak "przeprosiny" Leppera, gdyby nie fakt że ta de facto kampanię polityczną została sfinansowana z pieniędzy które ludzie wpłacali na ratowanie dzieci.
https://wykop.pl/link/7322047/owsiak-wraca-do-tvp

#wosp #owsiak
Fennrir - Czy fani Jurija mają go za jakiegoś nieskazitelnego bożka żeby bronić tego ...

źródło: 000HR7CS73U0F6LJ-C429

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@Fennrir: podoba mi się to, że nawet pisiory widzą wspólne elementy między swoją partią a sepsą xD

Bo przecież gdyby tak nie było, to ból dupy o plakat by nie istniał, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 46
@Kryspin013:
Tyle że w 2021 to te plakaty się pojawiły - jak widać na zdjęciu - w okresie zimowym, tuż przed finałem, a nie na jesień, nie ma też napisu "pokonamy to zło". Zresztą to było raptem 2 lata wcześniej, Owsiak już wtedy mógł wpaść na pomysł tej kampanii i zrobić podobne w 2021 roku jako dupochron.

@Gieremek:
Nie rżnij głupa, dopisek o sepsie wstawiono tak żeby był
Fennrir - @Kryspin013:
Tyle że w 2021 to te plakaty się pojawiły - jak widać na zdjęc...

źródło: 44371617_1906217023006567_2041880027213070336_n

Pobierz
  • Odpowiedz
@Kryspin013: aha, dlatego ostatni baner ma napisy o wiele mniejsze, prawie nieczytelne, a te normalnego rozmiaru są innym odcieniem koloru tła. Nie wiem czy robisz fikoła na zlecenie, czy serio wierzysz w to co piszesz, ale po co? Przecież każdy wie jaki był cel tych banerów. Nigdy nie uważałem cię za zbyt bystrego, ale chociaż byś się starał pozory jakieś zachować.
  • Odpowiedz
@Kryspin013:

Tyle że w 2021 roku to te plakaty się pojawiły - jak widać na zdjęciu - w okresie zimowym, tuż przed finałem, a nie na jesień, nie masz też napisu "pokonamy to zło"


@Fennrir: Przecież tego było więcej w poprzednich latach. Plakat praktycznie jest z szablonu.

@Kryspin013: aha, dlatego ostatni baner ma napisy o wiele mniejsze, prawie nieczytelne, a te normalnego
Kryspin013 - >@Kryspin013:
Tyle że w 2021 roku to te plakaty się pojawiły - jak widać...

źródło: bilbord_WOSP

Pobierz
  • Odpowiedz
@Kryspin013: tam miernoto - widziałem te bilboardy na żywo. Nie mieszkam w lesie.

Nigdzie tych plakatów nie krytykowalem, nawet uważałem, że należy się PiS za ich billboardową propagandę z ostatnich lat. Ale żeby robić takie fikoły i udawać, że organizacja otwarcie popierająca konkretną opcję polityczną przed wyborami przeprojektowuje banery w taki sposób nie robi tego z premedytacją to trzeba być dzbanem twojego pokroju.

No i bez zaskoczenia - zawsze wyzywacie
  • Odpowiedz
Nigdzie tych plakatów nie krytykowalem, nawet uważałem, że należy się PiS za ich billboardową propagandę z ostatnich lat.


@USSCallisto: typie, dosłownie złapałeś ból dupy w tym wpisie o te plakaty xD

Ale żeby robić takie fikoły i udawać, że organizacja otwarcie popierająca konkretną opcję polityczną przed wyborami przeprojektowuje banery w taki sposób nie robi tego z premedytacją to trzeba być dzbanem twojego pokroju.

No i bez zaskoczenia - zawsze wyzywacie
  • Odpowiedz
@Gieremek: też tego nie rozumiem, czemu pisowcy tak się czepiają jak na plakacie jest zło i sepsa?
nie ma żadnych odniesien do pisu, barw, loga, nic a itak jakimś dziwnym trafem łączą powyższe ze swoją partią
  • Odpowiedz
@USSCallisto nie przemówisz. Mnie te plakaty nawet ubawiły, ale podobnie bawi mnie bronienie Owsiaka jako apolitycznego. Jest to takie same zakłamywanie rzeczywistości jak wybory pisu twierdzący ze ta partia nie robiła wałków i była dobra dla Polski.
  • Odpowiedz
@Fennrir: PiS: kłamliwie atakuje WOŚP przez 8 lat swojej kadencji, bojkotuje, cenzuruje - wszystko cacy.
WOŚP: przed najważniejszymi wyborami wykupuje trochę niejednoznacznych bilbordów, którymi próbuje zachęcić ludzi do głosowania - NO WYZNAWCY JURIJA PRZECIEŻ SOM OBURZENI, BO KUPIŁ BILBORDY ZAMIAST NA DZIECI DAĆ.

Żeby to chodziło o coś innego niż PiS to ja bym się może zgodził ale #!$%@? XD.
  • Odpowiedz
@Fennrir: Czyli odnośnie plakatu 2021 to nie masz wytłumaczenia tylko coś tam sobie dopowiadasz pod tezę (jak szur :P)
Po 2 wklejasz plakaty promujące finał sam sobie a nie te plakaty "dodatkowe" które pojawiają się w różnych porach roku- nie koniecznie przed samym finałem.
Porównujesz 2 różne rzeczy. My mówimy o czymś innym. Tu masz plakat z tegorocznego finału.

Tu masz to samo hasło z
Tojamoze_pozamiatam - @Fennrir: Czyli odnośnie plakatu 2021 to nie masz wytłumaczenia...

źródło: ddload

Pobierz
  • Odpowiedz
Jako fundacji zbierającej na leczenie to raczej powinno zależeć na byciu apolityczną inicjatywą


@Fennrir: ale dlaczego skoro PiS zsam poszedł na otwartą wojnę z WOŚP wiele lat temu?

@Kryspin013:

Możliwe na coś wpłynął bo
  • Odpowiedz