Wpis z mikrobloga

@wilhelm99: nie wiem czy to jest podtekstowe czy nie, wiem natomiast że nie można powiedzieć że wprost nawołuje do tego.

1. «wydawać okrzyki, przyzywać kogoś, coś»

2. «wzywać do czegoś»
  • Odpowiedz
@wilhelm99: mocno zaburzona jednostka. Jeden z cięższych przypadków na wykopie - ale jak sam przyznał, głowę ma dość blisko dupy więc pewnie iloraz inteligencji też do dupy zbliżony. On regularnie pisze takie teksty. Nawołuje też do delegalizacji demokratycznie wybranych partii i wyłapywaniu i zamykaniu ludzi o innym światopoglądzie niż tęczowy.

No i jest oczywiście Arahon, rzecznik prasowy lewaków, specjalista od fikołków w obronie lewackich szurów. Jeszcze Kryspina brakuje. ( ͡°
  • Odpowiedz
  • 2
@aarahon: nie wstyd ci spojrzeć w lustro po uprawianiu takiej propagandy tutaj? Taki Adamczyk to chociaż dostaje za to miliony, a ta wasza śmieszna organizacja ile? XD
  • Odpowiedz
  • 0
@USSCallisto: no tak, njal to obok blazenmana chyba najbardziej obrzydliwa postać, choć mogę się mylić bo nie znam każdego tutaj.

A rzecznik widać jak dzielnie działa i manipuluje w swoim stylu. Oczywiście powiedzenie że trzeba np zgwałcić rzecznika, nie będzie nawoływaniem do gwałtu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nie wstyd ci spojrzeć w lustro po uprawianiu takiej propagandy tutaj?


@wilhelm99: równie dobrze mógłbym się Ciebie zapytać czemu napisałeś że spożywanie alkoholu w ciąży którą chce się usunąć nie jest bardzo złe przy czym ja bym nie kłamał a tylko manipulował, właśnie z tego powodu tego nie zrobię, ale jednocześnie mam potwierdzenie że faktycznie tak stwierdziłeś. Czy Ty masz jakieś potwierdzenie że uprawiam tutaj jakąś propagandę? Przecież nie piszesz takich
  • Odpowiedz
@wilhelm99: błazenman to tylko jeden z wielu propagandystów. Raczej nieszkodliwy, bo już jest memem samego siebie. Na półce Njala postawiłbym Jankesa i Jaruska. Wszyscy starzy, wszyscy sfrustrowani i agresywni. Wszyscy piszą regularnie posty typu "XXX to podludzie".
  • Odpowiedz
Gość wprost nawołuje do tego by zrobić coś z konserwatystami w kraju w stylu do tego, co robi Izrael z Palestyną


@wilhelm99: No jestem ciekaw, gdzieś ty to znalazł na zacytowanej wypowiedzi, jeszcze wprost. Wyjasnisz?
  • Odpowiedz
  • 1
@drobny_czlowiek: faktycznie, jakiś psychol któremu po prostu zrobiono zajebiste zdjęcie, dlatego mam go w avatarze, to to samo co nawoływanie do działań JESZCZE NIE ZBROJNYCH, wobec osób o konserwatywnych poglądach. Znaj skalę, a teraz lądujesz na czarno kolejny neuropejski multikoncie
  • Odpowiedz