Wpis z mikrobloga

Sieciówki z fastfoodami to najgorszy rak jaki się przywlekł z zachodu ( ͡° ʖ̯ ͡°) syntetyczne smaki, chemia, i ogromny nacisk na marketing przez co żółto czerwono kolorki przyciągają młode juleczki, bo fancy jest zjedzenie chemicznego burgera w cenie normalnego XD plus jest rzeczywiście taki że przynajmniej gdzie nie pojedziesz wiesz jakiego smaku możesz oczekiwać, z pizzeriami czy innymi restauracjami często bywa loteria #mcdonalds #burgerking #kfc #fastfood #jedzenie
  • 13
  • Odpowiedz
@TadzioNorek: o cie #!$%@?, nie sądziłem że jedząc mojego ulubionego McDouble #!$%@? fancy żarcie XD a jak dopchne jalapeno burgerem za 8pln to jestem bogolem, influencerem, czy jak?
No i dzięki, studwudziestokilowa podstarzala juleczka xD
  • Odpowiedz
@TadzioNorek pracowałem w McDonald jako kierownik i nie wiem co tam "chemicznego" jest. Zdecydowanie wyższa jakość niż w okolicznej burgerownii bo towar schodzi szybko i jest świeży. Także co jest "chemicznego" w ofercie Mc?
  • Odpowiedz
@ProstolinijnyW #!$%@? smak jest chemiczny i sztuczny, co z tego że schodzi szybko i jest świeży jak to masa dla bydła i nie wmówisz mi że to kraftowe mięso tyle co ścinane z bydła xD @teperkov no to uważaj aż odkryjesz instagrama i pochodne i będziesz widział to pindzlenie się w mc do kawałka ziemniaka. Tak poza tym to dużo zdrówka mireczku i mniej ff w nowym roku, dotnij się podstarzała juleczko
  • Odpowiedz
@TadzioNorek jak mam zjeść coś na szybko i w miarę wygodnego to wybiore maka i tak, nawet jak będzie 2x droższy niż teraz. Placę za szybkie i wygodne podanie
Ja też jestem influ skoro takie fancy jedzenie jem 2-3x w tyg
  • Odpowiedz
@TadzioNorek mi tam smakuje, tak jak większości osób. Byłem już w tych burgerowniach i dostałem rozwolnienia na następny dzień bo pewnie szefostwo cięło koszty. W Mc nigdy się to nie zdarzylo, tutaj nawet jak zwymiotujesz to leci to do badań do laboratorium
  • Odpowiedz
@TadzioNorek Spoko. Mi mak jak i inne ff smakują dużo bardziej niż kabanosy. A że mam często po drodze maka, kfc i maxa to wpadam. Bk mam niestety zupełnie nie po drodze i tam jem najrzadziej.
I też nigdy żadnej rewolucji nie miałem. Nawet po tym kfc na które wszyscy narzekają. Muszę mieć pancerny żołądek albo wybieram tylko to co nie szkodzi. Np hot wingsów nigdy nie biorę.
  • Odpowiedz