Wpis z mikrobloga

Czy jednorazówki palone w mieszkaniu pozostawiają po sobie ślad?
Że zwykłe pety tak, to wiem, mam to przerobione, ściany szybko robią się rzułte ( ͡° ʖ̯ ͡°)
No ale w ramach rzucania i oszczędności jest przesiadka na jednorazowe wynalazki z żabki od niedawna, nie mam za sobą etapu pr0 vapingu i "co na grzale wariacie", tylko od razu przesiadka na chińską trutkę jak to nazywa Pani która mi to sprzedaje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
uprzedzając, innych osób w tej piwnicy nie mam szans truć, tylko siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
podobno oleje nie są za zdrowe dla sprzętu komputerowego i potrafią się osadzać na meblach, ale pytanie czy dotyczy to też tych jednorazówek
najbardziej zastanawia mnie temat barwienia ścian
#papierosy #vape #epapierosy #epapieros #palenie #liquidy #nikotyna
  • 14
to jednorazówki czy oszczędność


@DiatlowPies: dla mnie oszczędność, paczka zwykłych petów dziennie na luzie leciała , a to gówno z żabki za 30 zł 3 dni albo dłużej lekko ¯\(ツ)/¯

te jednorazowki to wiekszy sciek i 2x drozszy interes od zwykłych epetow


@twojastarazapindala: no właśnie etapu zwykłych epetów nie mam przerobionego, tylko od razu jednorazówki, nie chcę się wkręcać w te grzałki, liquidy i co tam jeszcze bo chcę wygasić
@GodALLU w teorii może uruchomić czujnik dymu jeżeli mowa o czujniku optycznym, w praktyce nie ma szans chyba że celowo będziesz buszył bezpośrednio na niego albo robił hash komorę ale prędzej się zrzygasz od nikotyny niż zabuszysz tak pomieszczenie
@GodALLU: odnośnie tych poprzednich komentarzy, to w żabkach były te ePodsy z wymiennymi wkładami, kupujesz raz (60 zł), a potem wkłady 17 zł (jak zaczynałem były po 15), fajke sobie ładujesz co jakiś czas. Ale powoli ekonomicznie mnie to irytuje i chyba przejdę na coś normalnego.

Co do jarania w np. hotelach - jak sobie pykam to nigdy nic, znajomy co zwiedził kilkukrotnie więcej hoteli tez mówił ze wszędzie jarał i
@DiatlowPies: @Plinius dzięki kumple za odpowiedź. Wiadomo że nie będę jarał jak smok , ale kilka buchow na 8 godzin pracy. Teraz jaką jednorazówkę wybrać? Wiem, że to syf, ale jestem zmuszony. Polecacie coś dobrego? Kiedyś sporo vapowałem i lubialem smak winogrono + coolada