Wpis z mikrobloga

Ja w pracy - co za debil to napisał? No i gdzie są te testy? Jak można zepsuć coś tak prostego? To wszystko przez to, że mnie nie słuchałeś! Teraz za karę pochłonie cię ogień piekielny!

Ja widzący losowego kota - ojoj, jaki słitaśne kitku! Ale ma miękkie futerko! A jak fajnie mruczy! Nawet pozwolił się pomiziać, ale super!

#programowanie #programista15k #pracait I trochę #koty
  • 7
  • Odpowiedz
co za debil to napisał? No i gdzie są te testy? Jak można zepsuć coś tak prostego? To wszystko przez to, że mnie nie słuchałeś! Teraz za karę pochłonie cię ogień piekielny!


@groman43: myślałem, że puenta będzie, że na koniec zerknąłeś na autora i wyszło, że sam ten kod pisałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@maciej__: Kiedyś serio na poważnie opieprzałem ludzi, ale kilka osób na wykopie uświadomiło mi, że nie tędy droga. Przede wszystkim, nie jestem managerem. Poza tym, przemoc tak średnio działa. Dlatego teraz, jak widzę że bułgarzy, to biorę głęboki wdech, wrzucam kilka losowych fotek kitku z r/cats a potem rozmawiam spokojnie z tym człowiekiem, jak z dzieckiem. Jeśli to nie pomaga, to uskuteczniam #!$%@? do manago.
  • Odpowiedz