Wpis z mikrobloga

Risercz ziemkiewiczowski.

W momencie gdy to wstawiał, już od kilku godzin było dobrze wiadomo, że to po prostu błąd Google, które (nie pierwszy raz z resztą) pokazuje jakieś oderwane od rzeczywistości kursy walut.

Z drugiej strony to fajnie pokazuje, że oni leżą znokautowani i chwytają się dosłownie wszystkiego, w tym przypadku dawno zdementowanego i oczywistego fejka.

#ziemkiewicz #bekazpisu #waluty
PiccoloGrande - Risercz ziemkiewiczowski.

W momencie gdy to wstawiał, już od kilku g...

źródło: Screenshot_2024-01-02-13-41-32-86_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande nie zdziwię się kiedy taka cena będzie prawdziwa w dość krótkim czasie. Możliwe, że to co było widać to były skutki insider tradingu w premarkecie. Było kilka marketów gdzie faktycznie wystąpiła ta anomalia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Smonk_Da_Wead: ja? ja potrafie robić sobie jaja z potężnych wilków z wall street z MT4. Na studiach miałem takich kolegów, wszyscy juz poszli do normalnej roboty. Rada od starszego kolegi - algo działają zajebiscie do momentu aż przestają i dostajesz margin calla. A tak to jesteś dostawcą kapitału dla HF. Pozdro and poćwicz.
  • Odpowiedz
@jozef-dzierzynski no cóż do takich rzeczy potrzeba odpowiedniej ilości kapitału oraz zarządzenia ryzykiem dlatego też nie ma co oczekiwać potężnych zwrotów a algorytmy trzeba sobie samemu projektować. Twoi koledzy tego nie robili bo pewnie pomyśleli że faktycznie będą jak wilk z wallstreet a może nawet wallstreetbets ( ͡° ͜ʖ ͡°) GUH
  • Odpowiedz
a może nawet wallstreetbets


@Smonk_Da_Wead: to było przed wsb

dlatego też nie ma co oczekiwać potężnych zwrotów a algorytmy trzeba sobie samemu projektować.


@Smonk_Da_Wead: ja po margin callach wybrałem proste buy and hold i nie narzekam, mam w portfelu spółki ktore w tym roku zrobiły mi 50-100% a nie odwieżam konta co 5 minut i skupiam sie na normalnej pracy. Zawsze mogłem kupić mieszkanie w warszawie i wynająć,
  • Odpowiedz
dlatego potrafię tworzyć algorytmy do handlowania


@Smonk_Da_Wead: Ja potrafię tworzyć algorytmy wykazujące retencję użytkowników, to nie oznacza że wiem jaki jest powód zmian retencji.
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande: oni by bardzo tego chcieli więc ekscytacja im zasłania oczy i wyłącza te ostatki rozumu, który mają. Marzenie żeby się coś takiego stało i zmienił się rząd, ich marzenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz