Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirabelki, czy któraś z Was miała do czynienia z przedwczesną menopauzą? Moja mama w teorii taką miała tuż po czterdzieatce. Ja mam ledwo ponad 30 lat i wszelkie objawy, zdaniem mojej mamy, wskazują na to, że właśnie dostaję po dupsku hormonalnie przez ten szajs. Uderzenia gorąca, nocne poty, kołatanie serca, zawroty głowy i inne.

Wcześniej miałam bardzo duże problemy z miesiączkami. Ba, zamiast miesiączki, miałam krwotoki. Raz wylądowałam w szpitalu dopóki lekarz mi nie dobrał odpowiedniej antykoncepcji (wcześniej nie brałam).

Tymczasem mam pcos, #!$%@?ą tarczycę i już #!$%@? sama nie wiem, czy mogę mieć wczesną menopauzę, czy to po prostu inne hormony ruchają mnie w tyłek.

#mirabelkopomusz #ginekologia #ginekolog #zdrowie #menopauza #rozowepaski #chcemisieplakac



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
@mirko_anonim: poszukaj dobrego ginekologa i endokrynologa. Obaj tacy co porobią dużo badań i wysłuchają dokładnie objawów, bo przy tył co już masz, to stawianie diagnozy brzmi jak spacer ślepca bez łaski i psa przewodnika po polu minowym

Powodzenia
i już #!$%@? sama nie wiem, czy mogę mieć wczesną menopauzę, czy to po prostu inne hormony ruchają mnie w tyłek.

@mirko_anonim: nie sądzę, żeby prędzej odpowiedział ci na to pytanie użytkownik wykopu zamiast lekarza. Badania hormonalne mogą również pomóc rozwikłać tę zagadkę. Idź, sprawdź, a nie się zastanawiaj.
Tymczasem mam pcos, #!$%@?ą tarczycę i już #!$%@? sama nie wiem, czy mogę mieć wczesną menopauzę, czy to po prostu inne hormony ruchają mnie w tyłek.


@mirko_anonim: wszystko możliwe co piszesz, lecz nie umiemy wróżyć z fusów.
Kiedy ostatnio byłaś u gina specjalizującego sie w PCOS i endometriozie (czesto po PCOS jest endo)?
Na pewno zajście w ciąże pomaga przy PCOS, ale z tego samego powodu jest trudno ciążę uzyskać i