Wpis z mikrobloga

#wojna #ukraina #rosja #zyczenia

I tak w ogóle to chciałbym wam życzyć wszystkiego dobrego w Nowym Roku:) #2024

a ruskim oraz rusko podobnym którzy wspierają zbrodniczą napaść na Ukrainę z jej Krymem chciałbym życzyć żeby siedli w końcu swoją dupą na jeża, żeby przejechał po nich walec gdy będą przechodzili na pasach lub trafił Himairs gdy będą siedzieli na toalecie podczas zatwardzenia, oraz wiele innych małych przyjemności jak choćby trafienie w końcu zaledwie dwoma bombami nuklearnymi na moskwę i petersburg po odpaleniu ich oczywiście przez samych ruskich i zmiany trajektorii bo jak wiemy rozrzut bywa u nich potężny a lubią trafić w swoich, wygrania tej wojny dla Ukrainy czy w sposób militarny czy dyplomatyczny, to jest powrót do jej granic z 1991 roku.
  • 5
Nawet życzenia powinny być realistyczne xD


@JudzinStouner: Jak XD na masce twojego auta i twoim ryju po nieprawidłowym parkowaniu naczelny rusofilu.

tak bedzie xD


Dobrze że ty wiesz jak będzie ruska logiko XD 3dni? ile tam było? paradnych mundurów w którym ruski chciał maszerować w zdobytym Kijowie XD, po I wś. i w jej trakcie też raczej nie wielu przewidziało taki obrót wydarzeń.

Co do tych nierealnych życzeń to jeszcze mam
naczelny rusofilu


@Toreo: Zdecydowanie nietrafione xD ja nie jestem rusofilem, a zwyczajnym hejterem ukrainu. No i do naczelnego też mi chyba jednak daleko xD

Co do meritum - poczekamy, zobaczymy. Czas nie gra na korzyść widlarzy.