Wpis z mikrobloga

@tomek_27: udźwig statyczny. A klej to problem jak farba Ci odejdzie. Bo musisz do rynku wyszorować. Więc lepiej wywiercić, masz pewność, że w nocy nie znudzi Cię łomot.
  • Odpowiedz
@tomek_27: Tylko przewiercić. Jaki klej ma ci niby to utrzymać jak powierzchnia jest farby o grubości włosa albo trochę lepiej ?????. Chyba że wykujesz do cegły i wtedy przykleisz to ok może coś z tego będzie ????????????????????
  • Odpowiedz
@tomek_27: Panowie wyżej mają rację. Klej i wszelkie taśmy to kiepskie rozwiązanie - sprawdzi się przy lekkich elementach, ale nie przy rowerze. Szkoda ściany i przede wszystkim roweru na takie eksperymenty :-)
  • Odpowiedz
  • 0
@Pasterz30

Kupię sobie chyba taki pionowy, bo wiercenie u mnie w ścianach to istna katorga - jakieś #!$%@? żelbety, 3 dziury w kuchni wiercilem 8h i spaliłem kilka wierteł.
Ale dziękuję bardzo za uświadomienie.
  • Odpowiedz
wiercenie u mnie w ścianach to istna katorga - jakieś #!$%@? żelbety


@tomek_27: ja mam nawet działowe ściany z żelbetu i też niejedno wiertło ukręciłem, wiesz co pomogło? Pożyczyłem porządną wiertarkę i problem zniknął ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@MoonlightSh Goście co mi robili kuchnie szafki wiszące tylko na jednej scianie 8h montowali. Niezłe kuhwy leciały przy tych ścianach, no nie chce mi się w to bawić xd
  • Odpowiedz