Wpis z mikrobloga

typowa tępa propaganda od @mial85 na screenie i wyjasnienie co naprawde sie stalo i skad byl sprawca

Mundurowi zatrzymali 19-latka z Międzyrzeca Podlaskiego. Był pijany, badanie wykazało ponad dwa promile alkoholu. - W trakcie rozmowy z policjantami przyznał, że uszkodził wszystkie samochody, ale nie potrafił w żaden sposób wyjaśnić swojego postępowania - przekazała nadkomisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla.


swoja droga widze ze juz mi dal bloka, typowe dla ivana

https://tvn24.pl/lublin/biala-podlaska-policja-zatrzymala-19-latka-ktory-uszkodzil-11-samochodow-7653587

#ukraina #rosja #ruskapropaganda #wojna
Pobierz robertkk - typowa tępa propaganda od @mial85 na screenie i wyjasnienie co naprawde si...
źródło: mdmgmddgmgmddgm
  • 6
@darek-jg: to by trzeba bylo czytac ze zrozumieniem, tam jest napisane "z miedzyrzecza podlaskiego" a nie z kijowa czy tam skad
do tego w trollowni powodem jest strajk na granicy a w rzeczywistosci typ byl nietrzezwy i nawet nie wiedzial czemu to zrobil
@robertkk: no a gdzie niby mieszka teraz spora część Ukraińców którzy uciekli przed wojną? Policja nie podaje narodowości by nie stygmatyzować a miejsce zamieszkania aktualne bo co kogoś obchodzić może gdzie mieszkałeś rok temu?
@darek-jg: sa dwa zrodla tego newsa, w zadnym nie ma nic o ukraincu, w zadnym nie ma powodu czynu, w dwoch jest napisane, ze jest z okolic miedzyrzecza czyli to jest jego domniemana polska narowodosc, bo w innym przypadku by napisali ze z ukrainy albo jakiegos obwodu, a ty dalej dyskutujesz. Nie dziwie sie, ze lykacie ta propagande jak pelikany

o dziwo nawet moderator ogarnal, jesli to przeczyta to pozdrawiam

@
Pobierz robertkk - @darek-jg: sa dwa zrodla tego newsa, w zadnym nie ma nic o ukraincu, w zad...
źródło: dmggmddgmgmdggmmg
@robertkk: wy tu sobie dyskutujecię nad oczywistym kacapskim fejkiem kacapskiej onucy, a ja cyk zgłoszonko i cyk banik dla nieudacznika życiowego, który normalnej pracy nie potrafi znaleźć tylko musi ruska propagandę szerzyć. Jeszcze się dobrze rok nie zaczął a już mam 1 dobry uczynek na koncie.
Pobierz zafrasowany - @robertkk: wy tu sobie dyskutujecię nad oczywistym kacapskim fejkiem ka...
źródło: Screenshot_2024-01-01-12-12-20-79_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12