Wpis z mikrobloga

Po drugie jeżeli mówimy o hałasach jakie niby wytwarzają niektóre zwierzęta to tak samo można powiedzieć o ludziach którzy #!$%@?ą muzyką o dzieciakach które się drą o ludziach którzy tupią i tak można dalej jeszcze trochę przykładów poznajdywać.


@nudziarz123: Nie no to przecież wyjątkowa sytuacja, dziecku wybawić się zabronisz? Impreza do 3 w nocy problemem? Pewnie zazdrościsz, że cie nikt nie zaprosił? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sesortis ... Trzeba było czytać wypowiedź do końca a nie cytować tylko kawałek dla głupich plusów.
Bo napisałem wyraźnie że nie zasługuje na życie według mojej opinii wśród ludzi i zwierząt.
Ale manipulacja siłą wyższą na wykopie prawda?
@Wincyyyyj ... No to masz ode mnie życzenia na nowy rok żebyś spotkał takiego patusa o jakich wspominasz odnośnie zwierząt tylko w wersji puszczającego muzykę albo wydającego z mieszkania różne odgłosy albo hałasującego samochodem pod oknami albo jego dzieciaki które robią to samo co one tylko w innych wersjach a może też jeszcze jakiegoś imprezowicza... Bo chyba jeszcze nie spotkałeś bo wtedy byś tak się nie wypowiadał bo chyba nie wiesz co
@szpongiel ... To się nazywa rozwój po prostu.
Dziwne że 50 lat temu ludzie mieli inną świadomość na różne rzeczy niż teraz no nie.
Ale cofnijmy się do 39 przecież każdy Polak to było coś to wyeliminowania no nie dlaczego to zostało zmienione?
A cofnijmy się jeszcze dalej chyba jesteś zwolennikiem pańszczyzny a skoro jesteś chłopem to do pługa i robić na pana no nie.
Jednym słowem pieprzysz taką głupotę że się