Wpis z mikrobloga

@WielkiNos nie lubię fajerwerków i petard (wybuchy kojarzą mi się z bombardowaniem), ale nie lubię też hejtować i życzyć ludziom źle. Kurczę co z tymi komentującymi jest nie tak, dużo złych emocji w nich siedzi
  • Odpowiedz
@WielkiNos @Ilawa @obserwator_nsa @dumpmuzgu ... Odpowiadam wszystkim neutralnie.
Takie poglądy się biorą stąd że nawet ja który trzyma się z daleka od takich wojenek wyrobiłem sobie podobne zdanie a to dlatego że przeczytałem mnóstwo wpisów które działają na zasadzie napiszę sobie że będę strzelał fajerwerkami przy zwierzakach żeby się zesrały na dywan i tym podobne a to rodzi prostą reakcję każdy kto się mści na zwierzakach za czynności
  • Odpowiedz
  • 7
@nudziarz123 ja tego tak nie odbieram. Nie sądzę, że ktoś życzy źle zwierzętom, a jak tak i chce się na nich mścić to jest poje&$ny. Ale! Ból dupy psiarzy mnie cieszy. To ich się próbuje rozzłościć i chociaż jeden dzień roku można poczytać jak się odpalają. Należy im się za nie sprzątanie gówien cały rok.
  • Odpowiedz
  • 20
@WielkiNos psy i koty to najmniejszy problem. Są jeszcze ludzie z PTDS, osoby autystyczne czy dzikie zwierzęta, które czasem kończą z zawałem bo jakaś banda debili musi sobie postrzelać. Od lat jestem na nie i życzyć źle nie życzę, ale absolutnie mi nie szkoda ludzi z #!$%@? rękami na własne życzenie.
  • Odpowiedz
@WielkiNos ... W połowie wpisu się zgadzasz a w połowie piszesz takie głupoty że szkoda gadać.
Więc albo albo.
Napiszę ci jeszcze raz jakim cudem poprzez to że szkodzi że zwierzakom chcesz szkodzić bezpośrednio właścicielom.
Mało tego wszyscy mówią o tych właścicielach którzy nie sprzątają po psach i jakiś sąsiadach którzy puszczają psa rano albo zostawiają na cały dzień.
Są ludzie nieodpowiedzialni ale ogólnie jest to mniejszość wbrew pozorom.
Po drugie jeżeli mówimy o hałasach jakie niby wytwarzają niektóre zwierzęta to tak samo można powiedzieć o ludziach którzy #!$%@?ą muzyką o dzieciakach które się drą o ludziach którzy tupią i tak można dalej jeszcze trochę przykładów
  • Odpowiedz
Każdy kto nawet wstawi zdjęcie petard zasługuje


@WielkiNos: Wstawianie zdjęcia zarzutki, tylko po to żeby sobie zwalić konia do tego, że łun #!$%@?ł, to jest już wyższy poziom #!$%@? umysłowego. Ciężko, żeby empatyzować z kimś takim. Może oni też bajtują? Tylko tobie wolno?
  • Odpowiedz
  • 7
@nudziarz123 nie rozumiesz mnie i się w tej kwestii nie dogadamy, bo ja lubię zwierzęta i nikomu źle nie życzę nie że albo albo. Jak czyszczę kolejne gówno z podeszwy, bo jakiś patus nie posprzątał to niech on się chwilę powkurza o zarzutki z petardami.

Druga kwestia, już nie wnikam, ale pytanie ilu z tych ludzi, którzy sie przejmują, że pies się będzie bał fajerwerka nie przeszkadzało wziąć psa z pseudohodowli
  • Odpowiedz
@WielkiNos ... Ale ty nadal nie rozumiesz że nie ma czegoś takiego jak zemsta na zwierzaku bo on nie zrozumie tej zemsty to po pierwsze.
A po drugie cały czas słyszę te przykłady w kółko ale jakoś nie widzę tego żeby były konkretne przykłady że mój sąsiad spod trójki ma psa i po nim nie sprząta dlatego pójdę i puszczę petardę sąsiadowi pod nosem tylko czytam puszczę petardę dowolnemu zwierzakowi pod
  • Odpowiedz
@Ilawa: xD wynuchodzcy wszedzie musicie wcisnac te swoje zchorzenia, jak ktos przy stole beknie to tez mowisz ze kojarzy ci sie to z granatem??

A zapomnialem ze pani rozowa to tutaj bialorycerze beda lizac muszle
  • Odpowiedz