Wpis z mikrobloga

@WielkiNos @Ilawa @obserwator_nsa @dumpmuzgu ... Odpowiadam wszystkim neutralnie.
Takie poglądy się biorą stąd że nawet ja który trzyma się z daleka od takich wojenek wyrobiłem sobie podobne zdanie a to dlatego że przeczytałem mnóstwo wpisów które działają na zasadzie napiszę sobie że będę strzelał fajerwerkami przy zwierzakach żeby się zesrały na dywan i tym podobne a to rodzi prostą reakcję każdy kto się mści na zwierzakach za czynności drugiego człowieka jest debilem
@WielkiNos ... W połowie wpisu się zgadzasz a w połowie piszesz takie głupoty że szkoda gadać.
Więc albo albo.
Napiszę ci jeszcze raz jakim cudem poprzez to że szkodzi że zwierzakom chcesz szkodzić bezpośrednio właścicielom.
Mało tego wszyscy mówią o tych właścicielach którzy nie sprzątają po psach i jakiś sąsiadach którzy puszczają psa rano albo zostawiają na cały dzień.
Są ludzie nieodpowiedzialni ale ogólnie jest to mniejszość wbrew pozorom.
Po drugie jeżeli
Każdy kto nawet wstawi zdjęcie petard zasługuje


@WielkiNos: Wstawianie zdjęcia zarzutki, tylko po to żeby sobie zwalić konia do tego, że łun #!$%@?ł, to jest już wyższy poziom #!$%@? umysłowego. Ciężko, żeby empatyzować z kimś takim. Może oni też bajtują? Tylko tobie wolno?
  • 7
@nudziarz123 nie rozumiesz mnie i się w tej kwestii nie dogadamy, bo ja lubię zwierzęta i nikomu źle nie życzę nie że albo albo. Jak czyszczę kolejne gówno z podeszwy, bo jakiś patus nie posprzątał to niech on się chwilę powkurza o zarzutki z petardami.

Druga kwestia, już nie wnikam, ale pytanie ilu z tych ludzi, którzy sie przejmują, że pies się będzie bał fajerwerka nie przeszkadzało wziąć psa z pseudohodowli i
@WielkiNos ... Ale ty nadal nie rozumiesz że nie ma czegoś takiego jak zemsta na zwierzaku bo on nie zrozumie tej zemsty to po pierwsze.
A po drugie cały czas słyszę te przykłady w kółko ale jakoś nie widzę tego żeby były konkretne przykłady że mój sąsiad spod trójki ma psa i po nim nie sprząta dlatego pójdę i puszczę petardę sąsiadowi pod nosem tylko czytam puszczę petardę dowolnemu zwierzakowi pod nosem