Wpis z mikrobloga

#mafsaustralia
Po odcinku 14
Ale jest mi żal Jessiego, na początku mnie wkurzał tą swoją chorobliwa zazdrością ale jak się okazało miał gość rację. Oni przez 3 tygodnie się.nie całowali a z Adamem szybko poszło (ten co się tak zapierał że nigdy już nie zdradzi hahaha)
Nowe pary to porażka chyba dobrali ich tak żeby szukali szczęścia gdzie indziej byle się działo i były dramy.
  • 4
@Georegik: nie przepadałam za Jessem. Ale jak tak fajnie się bawił na obcym ślubie i miał się zaraz dowiedzieć o pocałunku, to też było mi go szkoda. Jego reakcja trochę mnie jednak zawiodła. Jakby się cieszył, że miał rację... a z drugiej strony może starał się tym zatuszować swój żal. Nie wiem, ale za całą tą trójką nie przepadam. I oczywiście nie lubię, Harrisona, Shannona, Seksicy.... Chyba więcej osób w tym
@Georegik: jestem po odcinku 14. Ale fajny program! Claire i Jessy właśnie są w trakcie afery. Adam to niezły b.uc. Jego szwagier jednak nie bez powodu go obwąchiwał w dniu ślubu. Mam nadzieję, że się dogadają. Szkoda, że seksoholiczka spaprała dobrą partię i odpadli. No i dwa nowe śluby. Jeden pan młody lepszy od drugiego. Szok.