Wpis z mikrobloga

No to tak jak napisałem: Kupiłem sobie Piccolo o smaku kiwi i zaraz sobie je otworzę, odpaliłem grę Animal Crossing: New Leaf będę sobie chwilę grał, ale myślę że jeszcze coś innego pogram (chociażby w tego zj€banego lola...) no i oczywiście nie mogło zabraknąć wykopu...
Życzenia wykopowe na nowy rok złożę tutaj tak o godzinie 23.
A jak Wasze przygotowania do tego nieszczęsnego nowego roku?
Pozdrawiam.

#sylwester #sylwesterzwykopem #przegryw #depresja #samotnosc #zyciejestdodupy
Akinori456 - No to tak jak napisałem: Kupiłem sobie Piccolo o smaku kiwi i zaraz sobi...

źródło: 20231231_191128

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@423frewq4f23: Troszkę bardziej offline... Ale i tak gierka spoko i można przy niej się zrelaksować...
Myślę właśnie nad zakupem New Horizon ale tylko używaną bo ponad 200zł na nówkę nie dam...
  • Odpowiedz
@423frewq4f23: Troszkę bardziej offline... Ale i tak gierka spoko i można przy niej się zrelaksować...


@Akinori456: ooo to może sobie kupię 3dsa albo na emulatorze obczaje, bo w new horizon na switchu mi się grało super, tylko tam trochę bez tego odwiedzania wysp znajomych i wymieniania się itemami to bardzo długo się grało i miałem wrażenie że niektórych rzeczy nie odblokuje nigdy. A chciałbym coś takiego bardziej offline,
  • Odpowiedz
@423frewq4f23: A jestem za! Możesz sobie kupić używkę 3DS i jakbyś zdobył pokemony to też byłoby miło :D Bo na 3DS mam prawie wszystkie pokemony XD...


@Akinori456: A ty masz tam cfw czy normalny firmware? Bo nie wiem czy to o tą konsole chodziło ale chyba nintendo miało wyłączyć eshopa i wtedy to używalne jest bez przeróbki?
  • Odpowiedz