Wpis z mikrobloga

Co do wybuchu 3 wojny światowej jestem przekonany na 90%(bo nigdy w tych sprawach nie ma co być w 100% pewny) wojna nie wybuchnie, ale ja nadal nawiązuje do zasadniczej służby wojskowej. Owszem pełna zawodowa Armia by się przydała, ale tu pojawia się pytanie czy 80-100 tyś osób obroni jakiekolwiek terytorium naszego kraju ? gdzie poprzez te 4 lata od kiedy wycofali tą służbę ile chłopa czy tez dziewczyn ominęło zapoznanie się z odpowiednim użyciem i zachowaniem w odpowiednich sytuacjach. Użytkownik pewnego forum tzn " muł książkowy z orzechem w głowie " udający studencika z rozwiniętym językiem ojczystym strzelającym takimi argumentami, że jak pokazuje po pracy swoim kolegów (wyższym stopniem typu " oficer " dla takich gamoni jak on) to się śmieją, bo mówią w wojsku nie był i udaje mądrego poprzez takie argumenty jak książka. Dobra niech ten cwaniaczek najlepiej wyjedzie z kraju, bo on w razie W nie jest nam tu potrzebny wręcz powiem bezużyteczny skoro nie wiem co jak i w jaki sposób. Mówi o użytkownikach tego forum, że są na poziomie temperatury pokojowej, ale sam lepszy nie jest, bo mogę sobie dać palca uciąć, że w razie jakiejkolwiek szarpaniny ten chłopak albo ucieknie, albo dostanie po " mordzie ", a nie przepraszam po twarzyczce, bo przecież tona pudru się tam mieści. Kolego nie udawaj nie wiadomo kogo i nie wiadomo jak inteligentnego, bo Ci to bokiem wyjdzie. Domyślając się to albo jesteś grubym spaślakiem, który ma siłę tylko na zajęcia się dotoczyć dofinansowanych przez rodziców oczywiście, bo po co być samodzielnym, albo jesteś totalną " #!$%@?*" uciekającą od jakiegokolwiek zagrożenia w jakiejkolwiek sytuacji i tak tak wiemy już my tu wszyscy wypowiadający się w tym temacie, że napiszesz o nas wszystkim , że mamy takie argumenty, że się śmiać chcę, że piszemy bzdury, a nasz poziom IQ jest poniżej Twojego, ale mogę Ci powiedzieć tyle, że większość tu się wypowiadających po moich wypowiedziach pisało do mnie na PRIV po inżynierze po magistrze tylko doktora brakuje i pytało się o tą służbę czy pracę w Wojsku Polskim. Więc napisz to do wszystkich o większym wykształceniu niż Twoje (chociaż dla mnie Twój tok myślenia to się zatrzymał na poziomie przedszkola kiedy jeszcze mleko ssałeś) i powiedz im co o nich sądzisz, że popełniają błąd myśląc o wojsku i zasadniczej służbie czy NSR o ile wiesz co to jest tak tak wiesz, bo jak siedzący pyskujący tylko w internecie gamoń wiesz co to wikipedia. Pozdrawiamy serdecznie pyskatego i #!$%@? kolegę. Idź się uczyć, bo magistry już czekają na Twoją odpowiedź więc skonsultuj się z jakimś nauczycielem lub profesorem języka Polskiego, żeby nam tu wyjechać z metaforami i bardzo wykształconym językiem polskim z myślą, że nas zamkniesz i Twój pyskaty język powie coś mądrego. 3 maj się.

ps. znajomy, który jest w 3 mieście na studiach może na Twoim kierunku powiedział " dodawaj więcej nutek, bo to jest Ambicja studencika pewnie z falowca idź pobiegać AWF czekamy na Ciebie spaślaku "

#januszewojny #iiiwojnaswiatowa #typowejanusze #pasta #lolcontent #coolstory #groznezolnierzyki #wojna
  • 5