Wpis z mikrobloga

Ciekawe co może być przyczyną?


@brian_de_rossali: ilość degeneratów, fanatyków, patologii, osób na granicy niepełnosprawności intelektualnej, a często też chorych psychicznie. Wykop stał się ostoją dla różnego rodzaju miernot i większość ludzi woli zamiast się z nimi użerać zająć się czymś produktywnym. Z tego samego powodu usuwałem już cztery razy konto. Obecnie siedzę tu tylko dlatego, że do stycznia mam więcej czasu, później pewnie przestanę tu zaglądać ale tym razem bez usuwania
Wydaje mi się że nie. Idąc tym tokiem myślenia to ktoś mógłby się oburzyć o zestawienie królowej GB z jakimiś randomami, którzy zasłynęli tylko z tego że brali udział w wypadku i zgineli.


@walokid No właśnie, że trochę to przeinaczyłeś, ale widzę, że już widzisz pewna różnice. Dlatego mówiłem na samym początku że patologie nie powinno się gloryfikować. Stąd moje oburzenie w zestawienie dwóch meneli z resztą. Co do randomów to też
@who_he_is: i dobrze, jak ktoś jest antyeu to odrazu mam do niego ogromny szacunek i rigcz. Unia europejska to rosyjsko niemieckie szambo i obowiazkiem każdego polaka jest nienawidzić tego syfu
nie o temat chodzi, ale o ilość wykopów. Trochę świadczy to o odpływie ludzi z tego portalu


@brian_de_rossali: W zestawieniu masz Krawczyka, którego znała cała Polska, Królową Elżbietę, którą znał cały świat i randomową rodzinę, która zginęła w wypadku. Z takiego porównania ciężko wyciągnąć jakiekolwiek wiarygodne wnioski. Przydałby się lepsze dane.
@who_he_is to trochę efekt właśnie wykopu 2.0 ponieważ wtedy odplynelo sporo normalnych użytkowników i ludzi tworzących swój content. Wielu tych co zostało to skrajny element oraz wlasnie propagandzisci, którym mniejsza użyteczność portalu nie przeszkadzała bo nie kieli alternatywy lub mieli swoje zadania do wykonania tutaj. Teraz i tak jest trochę lepiej niż zaraz po wprowadzeniu wykopu 2.0 bo sporo ludzi wróciło z nudów i wielu też się przyzwyczaiło do nowej wersji. Na