Wpis z mikrobloga

@kleopatrixx jeszcze w zestawieniu powinien być Wykop 1.0

nie o temat chodzi, ale o ilość wykopów. Trochę świadczy to o odpływie ludzi z tego portalu. Ciekawe co może być przyczyną? ¯(ツ)


@brian_de_rossali: taki jeden super-biznesmen Michaił Białkov wdrożył Wykop 2.0 i zaorał ruch na portalu prawie do zera, bo wrzucił całkowicie niesprawdzoną nową wersję serwisu na serwer i do dzisiaj jeszcze nie wszystko działa poprawnie
zaorał ruch na portalu prawie do zera, bo wrzucił całkowicie niesprawdzoną nową wersję serwisu na serwer i do dzisiaj jeszcze nie wszystko działa poprawnie

To się zgrało z ogromną ilością propagandy. Co drugie znalezisko to powtórka tej samej wiadomości anty eu co wczoraj albo nowa manipulacja.
@walokid: Brak przedstawiania patologicznych zachowań jako coś normalnego to bardzo dużo porównując do twórczości wspomnianych delikwentów co samo w sobie powinno wystarczyć. Tak serio, naprawdę porównujesz Królową Elżbietę II lub zwykłą rodzinę którą spotkał nieszczęśliwy wypadek i nie doczekała się do dziś sprawiedliwości do dwóch meneli? Nawet nie tyle chodzi o jej osobiste zasługi, a bardziej o symbolizm jej osoby jako korony brytyjskiej żyjącej na przełomie XX/XXI. Jako osoba świadoma i
Tak serio, naprawdę porównujesz Królową Elżbietę II lub zwykłą rodzinę którą spotkał nieszczęśliwy wypadek i nie doczekała się do dziś sprawiedliwości do dwóch meneli


@niebieskikartofel: ja tylko zadałem pytanie. Ty resztę dopowiedziałeś sobie sam :)
@kleopatrixx: Brakuje Majora Suchodolskiego i Poziomki

@walokid: Upominanie się o zestawienie dwóch meneli do reszty to nie zrównywanie ich do tego samego poziomu, a następnie pytanie się

a królowe Elżbieta czy rodzina spalona na autostradzie jak pomogła społeczeństwu?

to nie porównywanie według Ciebie?( ͡° ͜ʖ ͡°)
Upominanie się o zestawienie dwóch meneli do reszty to nie zrównywanie ich do tego samego poziomu, a następnie pytanie się


@niebieskikartofel: Wydaje mi się że nie. Idąc tym tokiem myślenia to ktoś mógłby się oburzyć o zestawienie królowej GB z jakimiś randomami, którzy zasłynęli tylko z tego że brali udział w wypadku i zgineli.