Wpis z mikrobloga

Wg mechaników gruz w gnoju miał nie wytrzymać roku a jeździ już prawie 10lat
Odkurzacz za 100 zł miał się zepsuć po kilku miesiącach a używam go już 3 lata.
Chiński gruzofon rowniez 3 rok
Wg normików lepiej kupić nowe auto bo posłuży na dłużej, drogi odkurzacz bo się nie zepsuje, lepiej iPhona najnowszego bo starczy na długo. A trwałość tanich sprzętów moim zdaniem jest dobra i nie różni się znacznie od drogich. Tanie sprzęty spełniają swoją rolę dobrze, a te droższe najwyżej tylko trochę lepiej a czasem kosztują kilkanaście razy więcej (np. odkurzacz) co jest nieopłacalne, biorąc pod uwagę stosunek ceny do tego co się dostaje.
Normicy napędzają konsumpcjonizm pogonią za tym co jest modne, chcą mieć to co inni.
#przegryw
  • 9
@anonanonimowy321: Też tak miałem z wieloma rzeczami.
Kosa spalinowa za 100 zł wytrzymała z 10 lat.
Odkurzacz za 150 zł działa już z 5 lat.
Ale takie miksery za 50 zł wytrzymywały 2 lata a Bosch za prawie 100 zł działa już prawie 10 lat.
@anonanonimowy321: zalezy od itemu jaki bierzemy pod uwage ja na przykład #!$%@?łem 3 krzesła za po 500 zł kazde i jak kupiłem jedno za 1500 jest wygodne i sie nie #!$%@? ale rownie dobrze moglbym siedziec na taborecie
@Nieznajomy_U_Bram ja mam nadzieję, że to bait. A jak nie, to polecam, nawet wynająć, nowe auto na tydzień. Mówię to jako osoba mająca dłuższy kontakt z Lanosem w niedalekiej przeszłości. Przepaść względem samochodów nawet za 20-30k a takim Lanosem jest nieprawdopodobna.