Wpis z mikrobloga

@Filipterka25: nie, średniacy to bezdzietni dorobkiewiczowe single. Nie mają 800+, 1500+ czy podwyżki wiekszej niż inflacja.
typowy średniak 25-40 lat, bez żony, dzieci, mieszka u starych bo niema szans na kredyt i zapieprza za średnią krajową w januszexie
typowy średniak 25-40 lat, bez żony, dzieci, mieszka u starych bo niema szans na kredyt i zapieprza za średnią krajową w januszexie


@mati1990: To nie jest żaden "średniak", tylko dosyć typowy przegryw. Większość ludzi w tym wieku posiadających penisa mieszka sama i ma partnerkę/partnera. Takiej osobie raczej potrzeba opieki psychologicznej niż innych darów.

Dodałbym, że mając średnią krajową (czyli 7500 brutto - jakieś 5000 netto) na luzie wynajmie się lub kupi
luzie wynajmie się lub kupi na kredyt mieszkanie poza dużymi miastami.


@Filipterka25: czyli splacaj komuś kredyt albo kredyt w banku o wartości 400k spłacaj bańkę xD i wegetuj jak szczur od 1 do 1 xD
nie podziękuję.

Większość ludzi w tym wieku posiadających penisa mieszka sama i ma partnerkę/partnera.


@Filipterka25: w erze kamieniał łupanego może i tak, brałeś co chciałeś zaciągałeś do jamy i po problemie, teraz musisz odpierdzielać jakieś
czyli splacaj komuś kredyt albo kredyt w banku o wartości 400k spłacaj bańkę xD i wegetuj jak szczur od 1 do 1 xD

nie podziękuję


@mati1990: no to nie poruchasz, bo niby gdzie.

w erze kamieniał łupanego może i tak,


@mati1990: Obecnie też. Serio, singli poza wykopem to prawie nie ma.
@sberatel: bo pracujemy na cholernych dzieciorobów, nie stać nas na własne gówniaki a musimy sobie odebrać fundusze z tego co chcemy kupić i dać innym. chcesz mieć gówniaka? fajnie twoja sprawa ale mnie w to niemieszaj, nie pomyślałeś przed zrobieniem gówniaka że nie stać cię na mieszkanie to twoj problem. Udacznik nie stać go na mieszkanie i ej rząd mam gówniaka dej na mieszkenie! ej rząd dej wiekszą minimalną bo mnie
@mati1990: Ooopie wykopowe "średniaki" zarabiają minimum po 30k na rączkę ¯\(ツ)/¯. Wystarczyło szkolić podstawy angielskiego i zaznajomić się z Excelem i korporacje w Warszawie stoją otworem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sberatel: nie znam 100% osób w polsce opieram się na statystykach, każdy dzieciorób wyciągną po moje pieniądze w postaci 800+,
tylko w 3 kwartale tego roku "udacznicy" kupili ponad 20k mieszkań mimo że ich tak na prawdę nie stać (pewnie jest jakiś odsetek co mogliby kupić za swoje bez bk2% ale mniejsze mieszkanie, a kupili większe)
https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/co-za-wystrzal-sprzedazy-mieszkan-kredyt-2-proc-robi-swoje/nvtghwv

i co tacy udacznicy jeżdżą na garbach innych, którzy nie łapią się na mieszkanie
bo pracujemy na cholernych dzieciorobów,


@mati1990: Kolego, jeżeli masz jedynie średnią krajową to tak jakby nie za dużo podatków się z ciebie ściągnie.

a ruchanie to szczyt marzeń, serio żyjesz tylko by wsadzić kawałek mięcha w drugi xD


@mati1990: Natura.

mamy ponad 22% singli w kraju na ten rok


@mati1990 Bzdura. Wszystkich singli jest ok. 2,3 miliona, wliczając wdowców:

https://www.rp.pl/gospodarka/art37964201-jak-zyje-sie-w-polsce-singlowi-kogo-klopoty-materialne-stresuja-bardziej

22% to odsetek jednoosobowych gospodarstw domowych, nie ludności.

Wyjaśnię różnicę
@teryuu: ale ciułam sam sobie na to co chcę kupić, nie moja wina że się pasożyci rozmnożyli i jadą na czyimś garbie, to że na telewizor trza odkładać ponad rok to już nie moja wina że inflacje #!$%@?ło, taplam się w gównie którym ktoś inny zrobił. Jeszcze w tym roku było jako tako, ale teraz to będę musiał większy % wypłaty na żarcie przeznaczyć i mniej odkładać co za tym idzie
tylko że singiel mieszkający u rodziców nie tworzy gospodarstwa domowego


@mati1990: A co, nadal jesteś na ich utrzymaniu? Mama ci gacie pierze? Nie robisz sobie obiadów?

Tylko, o - "masz matka tu trochę kaski, że się dokładam"?