Wpis z mikrobloga

to że na telewizor trza odkładać ponad rok


@mati1990: Jeżeli masz średnią krajową to masz ok. 5 tysięcy miesięcznie na rękę. Skoro mieszkasz z rodzicami, to zakładam że wydatki miesięcznie to maksymalnie 3500 złotych (bo niby #!$%@? na co) - chcesz telewizor za 18 tysięcy? Co on, ze złota?
@Filipterka25: a po ile chodzi 75 cali 4k z dobrą matrycą? dolicz do tego nagłośnienie atmos - sam amplituner około 3-4k.
zależy co cię zadowala, jeden będzie się cieszył jak dziecko z soundbara który ledwo pierdzi inny dopiero prawdziwą radość uzyska jak usłyszy pełne nagłośnienie. Po co komu telewizor bez porządnych głośników? i tak od ponad 10 lat korzystam z pełnego 5.1 i nie wyobrażam sobie cofnąć się
a po ile chodzi 75 cali 4k z dobrą matrycą? dolicz do tego nagłośnienie atmos - sam amplituner około 3-4k.


@mati1990: Audio-vodoo ciężkie jak widzę.

i tak od ponad 10 lat korzystam z pełnego 5.1 i nie wyobrażam sobie cofnąć się


@mati1990: Czyli zamiast zapłacić za własny/wynajęty kąt do spania i ruchania wolisz przepieprzać hajs na zabawki. Żeby to chociaż klocki lego były, to by można było na to patrzeć
dalej jak się dokładasz do budżetu domowego nie tworzysz gospodarstwa jednoosobowego


@mati1990: Jak dosłownie mieszkasz w tym samym pokoju co jak miałes osiem lat i mama pierze und gotuje obiadki to nie, nie tworzysz, ale to już są promilowe ilości ludzi w społeczeństwie. Jedyny znany mi przypadek ludzi mieszkających z rodzicami (młode małzeństwo z dzieckiem) ma nawet osobną kuchnię we wspólnym z rodzicami domu.
2x 5 + utrzymanie, nie wiem czy wiesz ale jak bardzo dużo używasz to się cześci zużywają a serwisy takich rowerow nie są tanie.


@mati1990: Dalej to marnowanie kasy na zabawkę, której nawet nie odsprzedasz dobrze. Jedyny rower jai miałem to jakiś góral z komunii, jeździł dekade aż nie poszedł na złom.
wolisz przepieprzać hajs na zabawki.


@Filipterka25: tak dokładnie czaemu nie? każdy jest wolnym człowiekiem i pracuje na to co chce bo czemu nie? zakazane w jakiś sposób? podpisałeś przy narodzinach akt notarialny że będziesz żyć tak jak wszyscy, niczego nie będziesz chciał i spłodzisz kolejne pokolenie niewolników?

Czyli zamiast zapłacić za własny/wynajęty kąt do spania i ruchania wolisz przepieprzać hajs na zabawki. Żeby to chociaż klocki lego były, to by można
Dalej to marnowanie kasy na zabawkę, której nawet nie odsprzedasz dobrze. Jedyny rower jai miałem to jakiś góral z komunii, jeździł dekade aż nie poszedł na złom.


@Filipterka25: a co twoje auto jest niezniszczalne czy jak? za 10 lat też się rozkraczy xD
i właśnie o tym mówię, ty wolisz spełniać wymagania społeczeństwa które wymusza na tobie sposób życia, ja tam nie mam prawka i auta bo wole #!$%@?ć na rowery.
podpisałeś przy narodzinach akt notarialny że będziesz żyć tak jak wszyscy, niczego nie będziesz chciał i spłodzisz kolejne pokolenie niewolników?


@mati1990: Ale właśnie żyjesz tak jak wszyscy, czyli kupujesz gówno akurat reklamowane w TV czy tam internecie na "poważnych blogach".

chłopie byłem na dyskotece może 2 razy w życiu jak mnie wytargali z domu siłą, na domówkach typu sylwek może udało by się zliczyć palce u jednej ręki.


@mati1990:
i właśnie o tym mówię, ty wolisz spełniać wymagania społeczeństwa które wymusza na tobie sposób życia, ja tam nie mam prawka i auta bo wole #!$%@?ć na rowery.


@mati1990: aon, ponownie: to nei ja jestem tak głęboko #!$%@? w konsumowanie rtv i rowerów że mnie nie stac na mieszkanie, tylko Ty drogi OP-ie xD

Jeszcze sprzedali ci to jako bunt, jprdl.
Nie mam auta, na #!$%@? mi ono jak mieszkam w centrum #!$%@? Warszawy?


@Filipterka25: a widzisz, ja do wojewódzkiego mam 30km

: Ale właśnie żyjesz tak jak wszyscy, czyli kupujesz gówno akurat reklamowane w TV czy tam internecie na "poważnych blogach".


@Filipterka25: to co ty nie masz niczego, tylko żonę, dzieciaka i mieszkanie? to z czego mirkujesz? na pożyczonym sprzęcie :D

Ty się Mati zastanów, czy nie wolisz aby chłopaków.
to co ty nie masz niczego, tylko żonę, dzieciaka i mieszkanie?


@mati1990: Zasadniczo to kilka milionów w aktywach finansowych i nic z powyższego, bo raz że dzieci nie przewiduję, a dwa to jakoś wolę wolne związki niż małżeństwo.

może i tak ale w razie wypadku i utraty dochodów nie będę w czarnej dziurze. Tak jak teraz straciłem dodatkową umowe zlecenie po wypadku


@mati1990: Jak nie masz odłożonej kasy to będziesz
jesteś z tych co sami kupili na własność, bez dodatków i bez pomocy starszych?


@mati1990: A po #!$%@? miałbym kupić? Z mojej perspektywy to byłby ruch 0 IQ, skoro wynajmuję mieszkanie za połowę wysokości raty, a wywalenie gotówki na zakup oznaczałoby utratę dochodów większą niż przewidywane oszczędności na nie-wynajmowaniu.
Jak nie masz odłożonej kasy to będziesz w dupie, a nie masz bo cały czas kupujesz jakies szmelce.


@Filipterka25: a co mam po robocie wrócić do pustego pokoju z gołymi ścianami i gapić się w okno przez 3-4h po robocie i iść spać xD
Jak nie masz odłożonej kasy to będziesz w dupie

@Filipterka25: brawo, doszedłeś po 2 godzinach do wniosku który brzmi w tym wpisie xD
czym większe dymanie przez rząd tacy jak ja nie mogą odkładać bo muszą dokładać się do utrzymania tych co ich nie stać na życie.
a czy ja będę odkładał na mieszkanie czy na zabawki to już moja prywatna sprawa.
a co mam po robocie wrócić do pustego pokoju z gołymi ścianami i gapić się w okno przez 3-4h po robocie i iść spać xD


@mati1990: Dalej zapełniaj pustkę spowodowaną brakiem niezależności od rodziców kupowaniem szmlecu, nie myśl o tym bo excelek w jakimś korpo sprzedającym chłam się popsuje.