Wpis z mikrobloga

@vivijes: nie ma niczego złego absolutnie w byciu Sutenerem, dla mnie określenie Sutener bardzo dobrze świadczy o człowieku i ja osobiście doceniam każdego Sutenera za ich wkład w życie społeczne całego kraju, wstydem i hańbą jest nazwanie tego przestępstwem i wsadzanie z tego powodu do więzienia. Normalny Sutener w 21 wieku w cywilizowanym kraju w centrum Europy nie robi nikomu nic złego, nikogo nie krzywdzi, nikt nie jest poszkodowanym przez niego
@vivijes: W tej sprawie prokurator przedstawił też zarzuty 4 innym osobom: 29-letniej Justynie G., ps. „Iza”, 27-letniemu Patrykowi M., ps. „Buła”, 38-letniemu Robertowi K. oraz 22-lentiej Mai K., ps. „Iza” (podobnie jak Justyna G.), wobec których są stosowane wolnościowe środki zapobiegawcze. Ustalenia śledztwa wykazały, że grupa permanentnie poszukiwała lokali do wynajęcia w celu prowadzenia nielegalnych agencji towarzyskich i stale, za pośrednictwem ogłoszeń internetowych oraz wykorzystując kontakty w środowisku przestępczym, poszukiwała kobiet
@Hissis tu masz rację - opiekowanie się kobietami i obrona ich przed nachalnymi klientami to nawet medal bo one i tak by się sprzedawaly, a tak jak wiedzą kto je chroni ew po kilku minutach jak laska poczuje się nie pewnie w drzwiach pojawi się 2 karków zdecydowanie zmniejsza przestępczość na kobietach w tej jak że trudnej branży.
@shallow-hal: niekoniecznie tak to wygląda, wydaje mi się, że przespałeś ostatnie ponad 2 dekady i dalej tkwisz mentalnie w latach 90, według mnie świat i rzeczywistość wygląda inaczej i też bardzo dużo innych aspektów w całej tej branży widzę, ale nie będę o tym pisał
z fartem
@shallow-hal: punkt widzenia brzmi dużo lepiej od doświadczenia mordko, bo za punkt widzenia nie karają, a za doświadczenia można iść normalnie na świat przez kratki patrzeć
z fartem