Wpis z mikrobloga

Mam bekę z tych wszystkich oświeconych debili, co po przejściu na abstynencję uważają alkohol za wroga nr. 1 i całe zło tego świata. Ja np. rzuciłem palenie papierosów po 8 latach regularnego palenia. A mimo to nie umoralniam ludzi w tym temacie. Nie stawiam się z wyższej pozycji, bo pamięta wół jak cielęciem był ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie pijesz? No to nie pijesz, nie ma w tym nic zajebistego. #przegryw #uzaleznienie #alkoholizm
  • 4
@Ana77: bardziej mówię o osobach które nie były alkoholikami, poza tym to, że nie pijesz to nie czyni z Ciebie kogoś bardziej moralnego od innych. Taki niepijący alkoholik nie rozumie, że można wypić kilka piw czy drinków i na tym skończyć. Nie trzeba się upijać do nieprzytomności i się upadlać.
@Ana77: no nie rozumiem, bo nie mam uzależnień. Jestem człowiekiem co łatwo rezygnuje ze wszystkiego (ʘʘ) do niczego się nie przywiązuje. Poza tym zawsze uważałem, że to nie broń zabiją tylko ludzie. Jeżeli robisz coś złego po alkoholu to znaczy, że siedziało to w tobie głęboko, bądź to dobrze ukrywałeś. Alkohol nie czyni ludzi złymi tylko ich obnaża. Pokazuje ich właśnie takimi jakimi są.