Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, może i debata między kilkoma uczestnikamio różnych zdaniach jest cywilizowana, na poziomie nieskończenie wyższym niż przez ostatnie 8 lat ALE

pokazali Holland i gejów więc to jest literalnie to samo co za pisu tylko w drugą stronę, a w sumie jeszcze gorzej niż za pisu

#tvpis #pdk #bekazprawakow #polityka
  • 20
  • Odpowiedz
@mentari: Tak wygląda dziś połowa komentarzy tutaj wieczorem - symetryzm do n-tej potęgi, bo nie są w stanie zaakceptować, że poglądy i opinie jednej strony dyskursu politycznego mogą być mniej szkodliwe i bardziej konstruktywne niż drugiej strony.
  • Odpowiedz
Tak wygląda dziś połowa komentarzy tutaj wieczorem


@WaveCreator: Połowa komentarzy to właśnie hurr durrr symetryzm, milcz szmatecki albo 60 kopiejek wpadło.
Przyganiał kocioł garnkowi.
  • Odpowiedz
@mentari: Obstawiam, że będzie podobnie jak w latach 2010-15. Narracje zgodną z linią rządu Publiczna przemycała, natomiast ,,przemycała” to słowo-klucz, bo PiS za pośrednictwem swojej TVP swoją narracją atakował tak, że człowiek miał ochotę dekapitować się plastikowym nożem tak by tego nie słyszeć i nie widzieć.

Czas pokaże jak będzie. Za pół roku - rok, będzie już konkretny materiał do wyciągania wniosków, choć swój typ mam.
  • Odpowiedz
Połowa komentarzy to właśnie hurr durrr symetryzm, milcz szmatecki albo 60 kopiejek wpadło.

Przyganiał kocioł garnkowi.


@PanAlbert: ale ci ludzie mają rację.
To tak jakby jakaś armia trolli pisała na wykopie, że dwa plus dwa to pięć, a dużo osob by ich poprawiało, że cztery. I ty byś uznał że oni jedni są warci drugich. Nie jest tak.
  • Odpowiedz
Jeżeli ktoś mi mówi, że np. przeciwwagą dla mediów promujących związki partnerskie i małżeństwa jednopłciowe są media, które szczują na LGBT mówiąc, że to upadek cywilizacji, zło i nie ludzie, to już wiem, że mam do czynienia ze #!$%@? symetrystą, który udaje, że nie widzi różnicy między promowaniem, a atakowaniem.

Nie zauważyłem aby w TVN czy Wyborczej pisano, że katolicy to podludzie, których powinno się zamykać w psychiatrykach bo wierzą w urojenia
  • Odpowiedz
tylko jedna strona mediów aktywnie dzień w dzień zajmuje się atakowaniem różnych nie popierających ich grup społecznych,


@WaveCreator: Kolega już zapomniał o Moherowych Beretach?
o prześmiewczych memach, że jedną opcję polityczną popierają tylko osoby starsze bez kultury i wykształcenia?
Czy to nie jest tworzenie podziału i atakowanie?
  • Odpowiedz
@mentari: Czyli jest spoko, bo propaganda mniej butna od PiSowskiej. Jak wam nie wstyd takich antypolaków jak Holland bronić? Reportaż o sytuacji w Izraelu też bardzo fajny. Przyjemnie się tej żydówki słuchało.

Kiedy wy skończycie traktować partie jak kluby piłkarskie?
  • Odpowiedz