Wpis z mikrobloga

@Saszka_PL: ty śmieciu masz czelność pisać że ktoś może nazywać się Polakiem bądź nie. Można lubić Ukraińców lub nie ale odwalają najbrudniejszą robotę, likwidują zagrożenie ze wschodu które dzis wyciąga łapy po Ukrainę a jutro może wyciągnąć łapska po kraje bałtyckie. Wsparcie powinno iść szerokim strumieniem by z ruskimi rozmawiać o rozejmie kiedy są na kolanach. Takie rozwiązanie to jedyna droga do wieloletniego pokoju w Europie.
@sloppyjoe12: ja wspieram (w masztabach jakie są dla mnie możliwe) kulturę polską w swoim kraju. I wcale liczę siebie bliskim do Białorusinów, Polaków.

U mnie po jednej linii korzenie z miejsc gdzie było Wielkie Księstwo Litewskie. Po innej też możliwe Polskie, Litwińskie albo Białorusińskie korzenie. Na wschodzie europiejskiej części Rosji są wioski gdzie mieszkają ludzie którzy możliwo są potomkami zeslańców z I Rzeczypospolitej
@Saszka_PL: zacznij używać lepszego tłumacza towarzyszu lub skończ balet. Nie wiem co korzenie przodków mają wspólnego do zagrożenia ze strony ruskich bandytów. Za wyciąganie brudnych łap po niepodległe narody powinno się im spalić tą rosje, mają tyle kilometrów kwadratowych i im mało? Czemu zawinili Ci wszyscy niewinni ludzie że znowu muszą cierpieć i bronić swojej państwowości bo car na nocniku wielką wizję ma.