Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jagoo: mam wrażenie ze te prace blakna? Moze powinnas je zeskanowac?
Co do ping pong show, moglem isc ale dziewczyna sie wstydzila... jeszcze pojde, tajskiego boksu tez nie widzialem. Ale za to nazarlem sie tyle owocow morza ze wyladowalem w tajskim szpitalu (jestem uczulony... czego wtedy nie wiedzialem).
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@RobBobb nie blakną, ja korzystam często z wyblakłych pastelowych kolorów. Czasem przy skanowaniu podkręcam kolory.

A co do takich pokazów, byłam z ex w klubie ero w Tajlandii. Najlepsza zabawa na świecie. Ping pong show, otwieranie butelek cipką, wyciąganie sznurka z igłami z cipki czy też lanie woskiem po ciele. Panie Tajki zaprosiły mnie na scenę i polały mnie tym woskiem. No i mogłam jednej z nich wyciągnąć sznurek z cipki.
  • Odpowiedz
mam wrażenie ze te prace blakna


@RobBobb: większość super mocnych barw na fotce, na żywo nie jest aż tak mocnych - fotografia ci podbija kolory, jak masz punkt odniesienia tak jak tu na panele podłogowe i pomieszczenie to od razu widać kontekst i faktyczną "moc"
  • Odpowiedz
@Jagoo pewnie się obrazisz i mnie zaraz spermiarze zaszczekają w komentarzach ale na nie widzę w twoich pracach nic nadzwyczajnego. A trochę się znam… ale tylko trochę.
Rysunki są bardzo piękne i wszystko jest poprawne ale każda z twoich prac wygląda jak ilustracja. I to właśnie jest twoja mocna strona. Moze warto byłoby pójść w tym kierunku.
Ale czy nadaje się to na wystawę i dla widoku szeroko pojętej publiczności? Brakuje
  • Odpowiedz
@Jagoo: ciężko mi zestawić ciężką pracę i wyciąganie sobie sznurka z cipy w jednym zdaniu. P---------a w ogólnym tego słowa znaczeniu to zawsze jest iście na łatwiznę. Ciężka praca to jak baba w sklepie musi paletę rozładować.
  • Odpowiedz