Wpis z mikrobloga

@powro91: racja :( mea culpa

@frikuu: z tych telefonow ery przed-smart to SE gniotły konkurencję w każdej kategorii, SGSA :( współczuję, mój różowypasek ma i codziennie zastanawiam się kiedy rozbiję się o ścianę :)

@swinkapl: rzeczywiscie będę się spuszczał nad graficznym przedstawieniem kilku telefonow na mirko.... czekaj wróce do domu to specjalnie dla Ciebie odpalę PSa i zrobie piękny kolaż a potem w Indyku przygotuje publikację do druku. W
@frikuu: no własnie nie wgrała JB (wgrał znajomy i klął szpetnie) ale generalnie tel porażka: Bateria trzyma chwilę, soft samsunga jest przeładowany shitem, telefon działa wolno i ma przywiechy.... co do romów to jak narazie to ze znajomym, który na pamięc zna xda developers nie moglismy nic zrobić z tym telefonem bo to wersja z nfc.... Największy ból zada jest o to że bralismy telefony w odstępie tygodnia, ten sam abonament,
@kozaqwawa: Hmm, w sumie jeśli dalej siedzi na GB to się dziwie, że są takie problemy, bo ja sam też lecę na razie na Gingerbread (testowałem kilka ROMów, czekam na bardziej stabilne). Na baterię nie narzekam, bo nie instaluję tryliona niepotrzebnych aplikacji, wifi czy sieć danych włączam tylko gdy potrzebują, wszystko na GB chodzi naprawdę dobrze, tyle że no jest po prostu świadomość, że to stara wersja systemu, a nie po
@czarnakrowawkropkibordo: normalnie, te telefony nie są jakieś super bezawaryjne czy niezniszczalne. To mit, który powstał i krąży w internecie :) A popularny jest dlatego, że mało kto, z obecnego e-aktywu, uzywal tych telefonów :) poprostu #gimbynieznajo + to ze nowoczesne smartfony byle upadek pozbawia wyświetlacza....