Wpis z mikrobloga

Z ciekawości odpaliłamjakis film z kanału wojczala tak bardzo polecany kanal na yt.
(Przy każdej możliwej okazji mówi "tak bardzo krytycznie oceniałem rządy tuska")
Myślę że warto o tym wspomnieć.

Dobra ale przechodząc do sedna.
Gość 5 minut coś owijał w bawełnę jakie to on ma dojścia, kontakty, informatorów.
On ma dojścia rozumiecie

On wie co się dzieje, to nie jest byle kto.
To jest Wojczal.
Powtarzam to nie jest byle kto.
On niedawno powiedział po tym długim wstępie jakie to on kontakty ma, że według jego informacji, Polacy pomagali na ładne oczy Ukraincom. Nic za to nie wymagając.


Tak xdddd
To jest taki gość. On to stwierdził tydzień temu. To jest ekspert, niezależny.

On powie to co wszyscy wiedzą od 2 lat i się kreuje na niezależnego eksperta, na nową jakość.
O, Tusk zły, jeszcze raz wspomniał, słucham go od 15 minut. O pisie ani razu.
Weźcie nie polecajcie takiego guano bo to ktoś na poważnie weźmie.

#polska #ukraina #wojczal
  • 12
@wylisiony_afrowiorek ale się zesrałes. Przede wszystkim to za rządów Tuska WSI dalej sobie hulało kradnąc. Dalej, za rządów Tuska Komorowski został prezydentem i rozwalił polską marynarkę wojenną dr facto ją rozwiązując, gdy przenieśli siedzibę marynarki z Gdyni do Warszawy. Mało tego, pierwsze co Tusk zrobił w nowym rządzie to podpuścił Karakana.

PiS to nieudacznicy, ale Tusk to powrót poprzedniego systemu.
@kjungst: pis to zło, ale Tusk! Ale Tusk to jest dopiero! Hahah
Wez się schowaj gościu, wiem że zmiana władzy nie była jakimś gamę changerem który nagle sprawi że Polska będzie uznawana za liczący się kraj.
Ale nie przesadzaj proszę cię.
Ja trochę narzekam, ale umiarkowanie.
@wylisiony_afrowiorek Nie bądź śmieszny. Od afery Rywina na zmianę rządzą PiS i PO. I nic się nie zmienia, władza odwala ciągle tą samą maniane. Pamiętasz ambergold za Tuska? A afera SKOKoow za PiS? Oni są tacy sami.