Wpis z mikrobloga

Minęły już chyba 24 godziny odkąd założyłem #tinder w pakiecie było też boo oraz bumble parę godzin później pod namową jednego mireczka dorzuciłem też #badoo efekty ? tinder boo i bumble 0 polubień w przypadku badoo sytuacja o wiele lepsza mam tutaj aż 2 polubienia ale i tak nie sparowało mnie z tymi kobietami więc ciężko mi ocenić czy nie są to jakieś 20 lat starsze mamuśki lub boty. Ewidentnie morda nieakceptowalna przez #rozowepaski myślę że najwyższa pora porzucić wszelką nadzieję i dożywotnio zaszyć się w piwnicy wychodząc tylko wtedy kiedy faktycznie jest taka potrzeba. Na sylwester chyba sobie załatwię jakieś zatyczki do uszu i zakryję dodatkowo okna kocami jakoś nieprzyjemnie będzie kolejny raz siedzieć samemu w 4 ścianach kiedy wszyscy no a przynajmniej większość albo się bawi albo spędza czas w gronie znajomych #przegryw
  • 7
  • Odpowiedz
@Gandern: Nic sie nie przejmuj rynek jest tak #!$%@? ze nawet normiki i chad lite maja problem i radzę ci nie oceniać swojej atrakcyjności przez apki randkowe,bo możesz dostać #!$%@?… ja wyrywam w klubach i jest git…
  • Odpowiedz
@Gandern Może zdjęcia dziwne dodałeś? Pamiętaj też, że na aplikacjach randkowych facetów jest znacznie więcej niż kobiet... W każdym razie znalezienie znajomych jest łatwiejsze od znalezienia dziewczyny. Więc może najpierw od znajomych zacznij.
  • Odpowiedz