Wpis z mikrobloga

#iptv mam trex , plik waży 248mb, m3u4u nie daje rady. Jest jakaś inna opcja(notatnik nie da rady) na edycję listy? Oprócz kontaktu z reselerem?
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xBARTEXx: No widzisz znawco czyli jednak nie masz wiedzy jak trzeba ((oo))

Kończę z tobą dyskusje wystarczająco wyjaśniłes się w komentarzach wyżej
Dodatkowo prezentujesz idealny przykład osobnika tego portalu ze znanego
  • Odpowiedz
@johny-kowalski: Kolejny który nie uni czytać xDD

Może porozmawiamy o twoich wiadomościach znawco tematu?
Ponieważ z chęcią zamieszcze screeny gdzie oczekujesz gotowca żeby jeszcze za ciebie poszukać i wręczyć panu do rąk

Więc utkaj jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia
  • Odpowiedz
@Programista500plus: Pierwsze primo
zamieściłem link do programu który u mnie dobrze działał
Nikogo nie zmuszam do korzystania

Jakbyście nie zauważyli to kolega napisał że nie chce notatnika a każdy z was natrętnie mu go wciska
Trochę pomyślunku ...
  • Odpowiedz
@DestroyersPL

a teraz łapiesz bloka kolego bo już któryś raz widzę jak przypieprzasz się do innych


Jak ja będę z tym żył, noname mnie zablokował, ... wyniosły się same. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I pokaż gdzie się
  • Odpowiedz
@xBARTEXx: Wytłumacz mi czego nie rozumiesz
W zdaniu "znam dwóch dobrze działających"
Bo aż mnie szokuje że można być tak głupim xD

Ponieważ na logikę biorąc nigdzie w tym zdaniu nie jest powiedziane że nie znam innych dostawców
tylko innych działających dobrze na
  • Odpowiedz
@DestroyersPL Przynajmniej umiem używać przecinków, a jak czytam Twoje mądre wywody i filozofię, to dostaje zadyszki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Miałeś mnie zablokować i odpowiedzieć do kogo się przywalałem, oprócz Ciebie.

Poza tym ja wiem, że jeden dzień może działać dobrze, a drugi leżeć, po prostu próbuje Ciebie ciągnąć za język. :D Zacnie się denerwujesz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak poczytałem Twoje wypowiedzi
  • Odpowiedz
Zacnie się denerwujesz

Jeszcze nie miałem okazji :)

innych tagach

Z twoimi znajomymi ciekawie się dyskutuje. Kiedyś myślałem, że znam głupich ludzi, ale w porównaniu z nimi... Za to denerwują się podobnie śmiesznie do ciebie :)

Przynajmniej
  • Odpowiedz
@DestroyersPL Nawet mnie nie otagowałeś. Taka Twoja odwaga w pyskówce. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zauważyłem, że nigdy nie używasz interpunkcji, więc to nawet nie jest Twój naturalny odruch.

Zwróć uwagę jak Ty przypieprzasz się do ludzi na tagach np. #tinder i #przegryw , zamiast zająć się własnymi sprawami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Btw. Dzięki, że zacząłeś używać, wreszcie da
  • Odpowiedz
@DestroyersPL prawda jest taka że 3 miesiące temu nie wiedziałeś co to crystal, dwa miesiące temu dowiedziałeś się o trex a wczoraj o dino. Ale jak już pisałem, nie powinieneś się tego wstydzić, przecież nikt nie rodzi się z tą wiedzą.
  • Odpowiedz
@xBARTEXx:

Zwróć uwagę jak Ty przypieprzasz się do ludzi na tagach np. #tinder i #przegryw , zamiast zająć się własnymi sprawami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


I w dalszym ciągu prezentują oni wyższy poziom merytoryki niż ty.
Nie "przypieprzam", ponieważ tobą nie jestem; tylko robię coś,
  • Odpowiedz